Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
Ogólnie to trafia do ciebie tylko część ludzi, inna część pisze (zgodnie z prawdą), że ściana to mit i nadal 30 letnia kobieta ma większe powodzenie, niż 90% mężczyzn w swoim peaku.


@Reretos: no jeśli uważasz, że w ścianie chodzi tylko o "powodzenie", to spoko, możesz sobie wmawiać, że nie istnieje. Nie, w ścianie chodzi o kandydaturę do wieloletniego związku i zostania matką, tylko o to. Nie, ściana nie wystepuje w
@BajaScorpions: Jedyne co się zmienia to szanse na urodzenie zdrowego dziecka. Zresztą wśród samotnych po 30 są dwa typy ludzi, ci którzy przebierali w związkach i tam obie płcie nie mają problemu oraz ci, którzy w związkach nie byli i tam obu płciom jest ciężko.
Ale tych, którzy nigdy w związkach nie byli to jest na oko 10x więcej mężczyzn (taka jest różnica między incelami, a 'incelkami', gdzie większość incelek to
Zmień portal na reddit


@n0xx: No tak, bo z deszczu pod rynnę to najlepszy wybór oczywiście. XDDD
Reddit jest w tym momencie już tylko ultralewicowym echo-chamber'em, gdzie ktokolwiek wykazujący się poglądami coraz mniej już odstającymi od oficjalnie zatwierdzonej linii ideologicznej, zostaje w końcu banowany, nierzadko z usunięciem jego konta i wszystkich jego poprzednich wpisów. Wszystko to przy coraz większej automatyzacji, filtrowaniu wszelakich treści, usuwaniu wszelkich śladów po uprzednio jakoś swobodnej wymianie
@czescmampytanie: Dziewczyna pisze, że ma 27 lat. To jest młody wiek. Wszelkie teorie jakoby kobieta po przekroczeniu trzydziestki zderzała się ze "ścianą" są bzdurą jakąś okrutną. Jest wiele kobiet po 40, które wyglądają świetnie.
@szatkownica: Moja rada: trzymaj dystans. Za tymi wpisami kryją się często nieszczęśliwi, samotni, sfrustrowani ludzie.
Chłop bez prawa jazdy wyśmiewa baby za kierownicą, chłop siedzący cały dzień przy komputerze, plusuje, że baby nie mają hobby. Chłop, który jest zbyt nieśmiały, by zagadać dziewczynę, plusuje, że baby lecą tylko na wzrost i pieniądze.
Jeśli to ich forma terapii, to niech się bawią dalej.
@szatkownica: Wykop to zawalone partyjnymi botami i frustratami szambo. Wejdź i porównaj sobie content z mniejszym Hejto - od razu rzuci się w oko, że tam jest faktyczny organiczny ruch, a nie polityczne opłacone wpisy.