Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest c-----a. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo.


@szatkownica: to ale nieironicznie
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Dziewczyna pisze, że ma 27 lat. To jest młody wiek. Wszelkie teorie jakoby kobieta po przekroczeniu trzydziestki zderzała się ze "ścianą" są bzdurą jakąś okrutną. Jest wiele kobiet po 40, które wyglądają świetnie.


@psycha: po pierwsze całkowicie nie rozumiesz czym jest "ściana". nie chodzi w niej o to że kobieta po 40 nie może być atrakcyjna, tylko o liczbę wysokiej jakości(!) mężczyzn którzy będą chętni wejść z
  • Odpowiedz
@szatkownica: hejka. Tylko nie wiem czy nie lepiej by ci było oddzielic tag od wyszywania fot wyglądu i wieku od - tak mi się wydaje - wykopowego żalu mężczyzn, że nie mogą pogodzić się z samotnością i niespełnionych marzeń o związkach o których czytali za młodu.
  • Odpowiedz
@szatkownica: ja zawsze robię ostrą czystkę na wykopie, każdego kto napisze nawet jedno mizoginistyczne słowo o kobietach daje od razu na czarno xd inaczej nie da się tu przebywać
  • Odpowiedz
@szatkownica to piszesz bardzo w punkt. Portale społecznościowe sprawiają , że opinie się mocno polaryzują i ludzie zaczynają się barykadować w swoich bańkach. Portale zamiast z tym walczyć , stosują narzędzia , które to wzmagają . Jaka się musi zgadzać .
  • Odpowiedz
@szatkownica:

czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?

żartujesz? xddd ja jestem w tym samym wieku, co ty i uważam, że mogę mieć każdego faceta, którego zechcę
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła.


@szatkownica: Nie jest tak, sporo facetów na pewno będzie wolało Ciebie niż jakąś p0lkę po trzech erazmusach. Pozdro i z fartem.

edit: No, ale na chada to już nie licz.
  • Odpowiedz