Wpis z mikrobloga

Ostatnio częściej niż kiedykolwiek zaglądam na wypok i szczerze jestem wyczerpana psychicznie. Chce wejść i poczytać coś śmiesznego, ciekawego, jak kiedyś, ale chcąc nie chcąc trafiam na wpisy o tym jaka moją płeć jest #!$%@?. Miesiąc temu skończyłam 27 lat i czytając o tym, że dobijam do 30 i staje się nic nie warta i obrzydliwą gnijąca kupą mięsa mnie dobija, nieważne jakbym o siebie dbała, co bym robiła i czym interesowała i tak jestem śmieciem przez mój wiek a już tym bardziej, że jestem Polką to podwójne combo. Szczerze zaczynam być coraz bardziej gotowa na jakiś związek, poznanie faceta, (przez kilka lat po ostatnim rozstaniu po prostu wiedziałam, że nie powinnam się z nikim wiazac) ale po posiedzeniu tutaj wydaje mi się, że wszyscy niebiescy myślą o mnie tak samo i uważają mnie za śmiecia niewartego uwagi bo moja wartość się już skończyła. Poradzicie coś? Odstawić wykop i żyć swoim życiem czy się dalej załamywać, bo taka jest prawda? Jest aż tak tragicznie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykop30plus #kiciochpyta
  • 249
@szatkownica: Przegryw here. Odkąd zablokowałem incelowe tagi moje życie stało się przyjemniejsze. Dużo przyjemniejsze, również zrobiłem się milszy dla otoczenia, a otoczenie dla mnie. Polecam blokować tagi, które rozprowadzają dołujące cię treści oraz te, które sprawiają, że się kłócisz o różne rzeczy w necie (np wszelkie polityczne).
@szatkownica: omijać szerokim łukiem pewne tagi. Odwiedzaj tylko te które Cie interesują życie jest i tak wystarczająco #!$%@? żeby się jeszcze bardziej dołować i brać tych odklejeńców na serio.
Sam miałem okres, że siedziałem z kumplem na tagu blackpill i wysyłaliśmy sobie perełki by się pośmiać z tego odklejenia, ale czym dłużej czytasz to sobie zadajesz pytania i popadasz jak ty w doła. Odstawiłem i siedzę teraz głównie na tych co
@lycaon_pictus: Ja pamiętam na tag przegryw kiedyś nawet lubiłam wchodzić, pamiętam był jakiś koleś co miał na profilowym nosacza w stroju budowlańca i pisał o pryncypałkach czy czekoladowych kulkach z biedry albo jeden co urodził się na wsi i pisał, że it's over dla niego albo jakieś pasty o oskarkach deweloperskich xd ale to było bardziej żeby sobie pomieszkowac. Ten portal jednak się zmienił strasznie i chyba stąd spadam
albo jakieś pasty o oskarkach deweloperskich


@szatkownica: Ja odszedłem jak już to było, bo to już mnie dołowało. Siedziałem na tagu by szukać pomocy w działaniu, ale odpuściłem, gdy większość wpisów to był trolling i dołowanie. Dodatkowo na tagu był kłótnie z różnymi ludźmi, bo też anty-przegrywowe treści były.

PS> Tak, to jest moje któreś z kolei konto. Wcześniejsze usunąłem.
@lycaon_pictus: Ta to prawda nawet te pasty potrafiły dobic, ja pamiętam zaczęłam tu siedzieć w wieku 23 lat i już wtedy przestawałam czuć się jak ktoś wartościowy (a już tym bardziej jako wartościowa kobieta) chyba zaczynam żałować, że wogole założyłam tu konto. Gdyby nie ta strona nigdy nie dowiedziałbym się o jakiś p0lkach itp
@szatkownica: programowanie społeczeństwa idzie w najlepsze

nie wiem jakie doktryny typu *pill mają kobiety, ale te całe #!$%@? na wykopie to okrawa już o szaleństwo - każda kobieta jest taka i taka. Są pewne schematy działań, ale my też mamy swoje za uszami. To wszystko ma na celu polaryzację społeczeństwa - młodzi/starsi, kobiety/mężczyźni i tak dalej.
@Honowanie_dupska: Trochę masz racji. Faktycznie to wygląda tak żeby podzielić społeczeństwo nawet płciowo. Kobiety zaczynają nienawidzić mężczyzn bo jakieś patriarchaty a mężczyźni zaczynają nienawidzić kobiet bo zaczynają sobie na coraz więcej pozwalać i uważać się za niewiadomo kogo. Bez sensu ten świat. Czasem patrzę się na moich rodziców i im zazdroszczę. Tyle lat są razem, mieli wzloty i upadki, ale trzymają się nadal i są szczęśliwi, nie mają wypranych mózgów przez
@szatkownica: Dla równowagi czytaj o samorozwoju, słuchaj podcastów o komunikacji, relacjach, stawianiu granic, rozumieniu siebie i innych, ograniczaniu toksycznego wpływu konsumpcjonizmu, minimalizmie, uważności... Jeszcze polecam psychologię ewolucyjną. Lepiej czytać rzetelne źródła niż czyjeś opinie. Dużo ciekawego można się dowiedzieć o sobie i o świecie z internetu i książek.
@szatkownica: Masz tu konto nie od dzis. Obserwuj tagi z smiesznymi obrazkami lub interesujacymi tematami, wrzuc na czarna jakies guwna typu #przegryw i #depresja i czesciowow to na pewno odfiltruje inceli i podbnych tego typu smieci. Od poczatku wojny jest piekna wojenka w komentarzach kto jest onuca a kto nie, nienawisc do kwadratu jak pelno w internecie, szkoda zycia. Zagladaj na portal ale nie przkladaj tego na real life, bo pewnie
@szatkownica: Ja lubię małolaty, mam malolate. Małolata lubi starych i grubszych - ma takiego. Mój kumpel lubi stare, takie 35 lat plus i jak miał 20 lat to miał taka stara dziewczyne. Mam kumpla pedała który lubi tylko starszych facetow i takich ma. Moja przyjaciółka jak miała 14 lat była w związku z 65 latkiem i i ciagle dobrze to wspomina (teraz ma 23). Każdy sobie kogoś znajdzie, po prostu zapotrzebowanie