Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły #!$%@?ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube ##!$%@?
  • 150
Ktoś wykonał pracę, za którą trzeba zapłacić


@malinq: tak, zwłaszcza za artykuły z serii "czy dzisiaj jest niedziela handlowa". Zapłatą za oglądanie strony ze śmiesznymi papieżami ma być wyskakujący popup z reklamą jedzenia dla psów? Trzeba było od razu pisać że trollujesz. Czy jak nie patrzę na bannery/bilboardy na ulicy to też kogoś okradam?
Multikonto różowej zielonki?
nie chce nikogo obrazac ale to nie jest fair jesli widz czy sluchacz (bo chodzi tez o muzyke) oczekuje zeby serwowac mu kontent najwyzszej jakosci ale ten sam widz nie jest w stanie zaplacic za te jakosc. czy swoim czasem czy pieniedzmi.

to jest najzwyczajniejsza w swiecie kradziez.


@Notes: Kwestia nie jest czarno-biała. Youtube jest na swój rodzaj monopolistą i już dawno stwierdzono, że monopoliści powinni być jakoś regulowani, bo uzależnienie
@mwmichal: Jaja se robisz? Większość 'contentu' (w ogóle >używanie tego paskudnego słowa) na polskim yt to jest bezczelna zrzynka z treści zagranicznych, włącznie z idiotycznymi miniaturkami, treścią, czasem i tak dalej. Można ich nie oglądać, co ja właśnie robię. Problem youtube'a natomiast jest taki, że dodał reklamy również do filmów twórców, którzy sobie tego nie życzą. Z portalu, który Z ZAŁOŻENIA miał być do dzielenia się filmami twórców za darmo, zrobili
tak, zwłaszcza za artykuły z serii "czy dzisiaj jest niedziela handlowa"


@NieBendePrasowac: a ktoś Ci każe odwiedzać te artykuły? xD-

Zapłatą za oglądanie strony ze śmiesznymi papieżami ma być wyskakujący popup z reklamą jedzenia dla psów?


@NieBendePrasowac: tak. Producent jedzenia dla psów zapewnia finansowanie serwerów na których stoją twoje papieże. Jak masz z tym problem to możesz napisać do wszystkich użytkowników, żeby Ci na maila memy podsyłali, to będziesz miał
@malinq: Google wstawia reklamy również do twórców, którzy sobie tego nie życzą, i dobrze o tym wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zawsze warto okazać innym swoją rzekomą wyższość moralną.
Płacisz za famemma?
@peetee:

przede wszystkim okradasz twórców których oglądasz.

A to pewnie dlatego ostatnio spada googlowi dochód z reklam, bo tyle kasy twórcom oddają.
Wiesz Ty, że oni jebią ostatanio też twórców a nie tylko konsumentów treści? Louis Rossman ostatatnio jedzie po googlu.
Google wstawia reklamy również do twórców, którzy sobie tego nie życzą


@Brn1129: a czy Ci twórcy nie mają alternatywy poza platformami Google? xD

Płacisz za famemma?


@Brn1129: A co to ma do rzeczy? Brak argumentów tak szybko przeszedł w wycieczki personalne? To nieźle musiałeś wagarować w szkole xD