Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły #!$%@?ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube ##!$%@?
  • 150
  • Odpowiedz
@Maister37 a nie przez tych, którzy godzą się zapłacić za gówno niedorzeczne pieniądze - wiec skoro działa to strzyże się owieczki?
Skoro jest popyt jest i podaż. Żadne korpo nie pójdzie Ci z ceną w dół bo ludzie przestali ich „okradać” - przestaną działać luki, stają się monopolem - jakość w dół, cena w górę…
  • Odpowiedz
@vinku:

to jeszcze masz zwykły yt bez reklam


Bez sterowania gestami, z reklamami i innymi pierdami twórców w filmach (które można ominąć w revanced yt przez SponsorBlocka), bez możliwości wybrania customowych prędkości filmu, bez możliwości konfiguracji layoutu, bez dislike i innych dodatków. No rzeczywiście deal niezwykły zamienić świetnego przerobionego YT na upośledzonego oryginalnego za dopłatą 24zł/miesiąc.
  • Odpowiedz
@Ka4az: a to że yt jest zasrany gównianym contentem, wymaga zasobów i generuje olbrzymi ruch to jest jakiś mój problem? W tej sytuacji jestem użytkownikiem końcowym, który został zachęcony lata temu do korzystania z darmowego serwisu, zbudował bibliotekę, playlisty i przyzwyczaił się do platformy, potem został zaatakowany reklamami, gównianymi treściami i opłatami, no litości xD Jestem gotowy płacić za produkty, usługi (i subskrypcje) ale na od początku jawnych warunkach. Ale wzrusza
  • Odpowiedz
zwłaszcza że jest już niewiele twórców godnych uwagi pośród morza gówna


@Borealny: niewiele twórców godnych uwagi ale jednak oglądasz XDDD

Adblocki to standard w internecie od zawsze. Jak tego nie rozumiesz to leć #!$%@?ć loda korporacji dalej


@Keiosss: przede wszystkim okradasz twórców których oglądasz. Którzy poświęcili czas na to żebyś ty miał co oglądać do jedzenia kebaba, nie dając im nic w zamian.

A twoj tekst o korporacjach jest żywo
  • Odpowiedz
problemem yt premium nie jest to że jest płatny i kosztuje 5, 10 czy 30 zł, tylko to, że pierwotnie serwis funkcjonował w innym modelu, a nagle żyd od google stwierdził: płać robaku. Nie mam problemu ze serwisami takimi jak spotify, netflix które od początku były w modelu subskrypcyjnym, świadomie się na to godzę. Mam problem z #!$%@? googlem który zbudował bazę użytkowników a teraz próbuje ich #!$%@?ć na hajs przy pomocy
  • Odpowiedz
Adblocki to standard w internecie od zawsze. Jak tego nie rozumiesz to leć #!$%@?ć loda korporacji dalej


@Keiosss: jakbyś miał jakiekolwiek wyobrażenie o tym ile trwa wyprodukowanie filmiku to byś tak nie gadał. Jeśli chcesz żeby na youtube był wartościowy content to musi być to opłacalne dla twórców a oni dostają kasę za reklamy. Niestety nie okradasz korporacji, która zarabia na reklamach wyświetlanych po bokach wyszukiwarki, albo wyświetlanych w filmach mniejszych
  • Odpowiedz
Adblocki to standard w internecie od zawsze.


@Keiosss: kradzieże samochodów to kiedyś też był w Polsce standard. Mentalność lat '90 u niektórych dalej się trzyma mocno xD
  • Odpowiedz
niewiele twórców godnych uwagi ale jednak oglądasz XDDD


@peetee: teraz to ty fikołki robisz. Jest niewielu dobrych, ale skoro już są, to czemu ich nie oglądać? Na jednego dobrego twórcę przypada 1000 gównianych kanałów, ale biorąc pod uwagę, że są ich miliony, to nie jest trudno zrobić listę kilkudziesięciu nadających się do oglądania.
  • Odpowiedz