Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie w-----a revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły o---------ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube #w---w
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Adblocki to standard w internecie od zawsze. Jak tego nie rozumiesz to leć o--------ć loda korporacji dalej


@Keiosss: osobiscie trudno mi uwierzyc ze teraz narracja tak sie zmienila ze unikanie reklam ludzie zaczynaja nazywac kradzeniem, to chyba znak czasów
  • Odpowiedz
kolejny z elyty internetu się znalazł bez podstawowej wiedzy o działaniu internetu.


@Keiosss: wyjasnisz mi prosze te analogie z p---------a i jak to sie ma do reklam na youtube? bo taka byla tresc postu OPa i nie do konca rozumiem o co chodzi w twoim porownaniu ;) pytam serio bo jestem zwyklym klikaczem a nie specem od programowania czy cos.
  • Odpowiedz
@Borealny: Ja mam w firefoxie zainstalowane dodatki ghostery i privacy badger i zadne reklamy nie wyswietlaja mi sie nigdzie. W trakcie ogladania gowna z jutuba tez nie. Nawet na wykopie nie mam ani jednej reklamy. A wszystko dziala jak ta lala. Nie wiem co Ty za fikolki odstawiasz, ze Cie to w-----a?
  • Odpowiedz
kradzieże samochodów to kiedyś też był w Polsce standard. Mentalność lat '90 u niektórych dalej się trzyma mocno xD


@malinq: no faktycznie, kradzież własności prywatnej a legalne używanie klienta internetowej usługi to to samo

jak ci szkoda 5 czy 6zl miesięcznie na premium to cierp


@januszdoe ytp nie jest alternatywą dla vanced, nie ma najistotniejszych funkcji
  • Odpowiedz
@Borealny: byczq, zainstaluj sobie przeglądarkę Brave na telefonie i możesz sobie youtube oglądać przez nią bez reklam, adblockow czy innych szemranych apek które są co chwilę blokowane.
  • Odpowiedz
przyrównujesz kradzież aut do używania adblocka, który niejednokrotnie w ogóle umożliwia w miarę normalne korzystanie z internetu?


@NieBendePrasowac: kradzież aut która niejednokrotnie umożliwia normalne korzystanie z jezdni? Nie chcesz reklam to płać za treści, one nie znalazły się w internecie same. Ktoś wykonał pracę, za którą trzeba zapłacić - ja wiem, że polaczkowi ciężko zrozumieć xD
  • Odpowiedz
@Notes @dean_corso @peetee YouTube z roku na rok jest coraz większym szambem. Coraz więcej reklam, shortsy i inne wymysły, niedziałająca wyszukiwarka. Dodatkowo większość popularnych twórców to ścierwo żerujące na clickbaicie. Niech tam na górze, gdzieś w Kalifornii, wiedzą że ludziom się to nie podoba.
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias: no ale youtube ma algorytmy podobne do tiktoka. mam na mysli to, ze pokazuje wam sie takie gowno w proponowanych bo najwidoczniej takie gowno ogladacie.
ja sam mam czasami jakies durne klikbejtowe syfy ale, ze tak powiem na wlasne zyczenie, z kolei moja zona ma tylko ladne filmiki zwiazane z fotografia i wystrojem wnetrz. dlaczego? bo nie klika w syf ;)
reklam nie widzielismy od paru dobrych lat bo
  • Odpowiedz
@Borealny mi działa elegancko, chociaż też miałem małe problemy, kilka reinstalacji i jakoś działa
awaryjnie używałem newpipe, też spoko tylko trzeba eksportować subskrypcję i nie można komentować itd.
ogólnie dopóki będzie się dało omijać opcje premium to będę ją omijać.
Stać mnie ale z powodu tej nachalności reklam będę z tym walczyć, najwyżej przestanę tam zaglądać, bo tak było przed odkryciem Revanced przeze mnie
  • Odpowiedz