Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły #!$%@?ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube ##!$%@?
  • 150
  • Odpowiedz
@Keiosss picie taniego alkoholi to standard wśród patoli od zawsze. Jak tego nie rozumiesz to leć #!$%@? loda producentom luksusowych trunków XD

To co op opisał to po pierwsze - problem biedaków
Po drugie kombinowanie jak złodziej.

Kolega już ci napisał. Oglądać ciekawy kontent to by się chciało ale odwdzięczyć się obejrzeniem reklamy to już nie bardzo co
  • Odpowiedz
@Borealny: usuń ReVanced i ReVanced managera, pobierz i zainstaluj manager jeszcze raz, pobierz apk YouTube i #!$%@? ją na nowo.

Jednym słowem reinstalacja, a wszystko wróci do normy.
  • Odpowiedz
@Borealny: trzeba być upośledzonym żeby kogoś przerosła instalacja vanceda. Pobierasz APK danej aplikacji o danej wersji jaka patcher zaleca, #!$%@? i tyle. Chociaż od niedawna nawet można pominąć pobieranie apk
  • Odpowiedz
Ile gojów się tutaj zleciało xD problemem yt premium nie jest to że jest płatny i kosztuje 5, 10 czy 30 zł, tylko to, że pierwotnie serwis funkcjonował w innym modelu, a nagle żyd od google stwierdził: płać robaku. Nie mam problemu ze serwisami takimi jak spotify, netflix które od początku były w modelu subskrypcyjnym, świadomie się na to godzę. Mam problem z #!$%@? googlem który zbudował bazę użytkowników a teraz próbuje
  • Odpowiedz
@Borealny 23 zł na miesiąc to dużo? Nie dość, że dostajesz o wiele lepsza appke do muzyki (YT music) niż Spotify czy tidal to jeszcze masz zwykły yt bez reklam. Spotify kosztuje więcej xD
  • Odpowiedz
@PerfectEquilibrium CDD żyd

Problemem YouTube jest to, że ilość śmieci jakie ludzie wgrywają jest zbyt duża. Myślisz, że oni na reklamach zarabiają? Oni za reklamy utrzymują infrastrukturę. Z tego co mi się niedawno obiło o uszy to 5% całego transferu internetu to właśnie YouTube. A jeszcze gdzieś te wszystkie dane trzeba trzymać.

Ale nie YOUTUBE ŻYD, #!$%@? ZARABIAJĄ NA NAS NA REKLAMACH, NIE BĘDĘ IM PŁACIĆ BO MAJĄ DUŻO.
  • Odpowiedz
@Borealny też tak mam od wczoraj/przedwczoraj: do minuty trzynaście piosenka gra a potem tylko się ładuje. , sprawdzałam na reddicie i sposób stamtąd mi działa, wyłączenie spoof czegoś tam w ustawieniach (tam są dwa takie w ustawieniach i ja oba musiałam wyłączyć, nie którzy tylko jedno z nich) ale #!$%@? włącza się samo po jakimś czasie i #!$%@?. włączałam brave zamiast tego bo nie chciałam się już #!$%@? ( _
  • Odpowiedz
@Notes: kolejny z elyty internetu się znalazł bez podstawowej wiedzy o działaniu internetu. Współczesne blokery to trochę więcej niż blokowanie reklam, ale co ja będę ci tam tłumaczył.
Jak lubisz analogie to powiem ci, że nieużywanie adblocka to trochę tak jakby ruchać #!$%@?ę bez gumy, nieważne ile zapłacisz wkładanie #!$%@? w takie miejsca nie skończy się dla ciebie dobrze.
Jak chcę wesprzeć jakiegoś twórcę to ku daje donate albo wspieranie,
  • Odpowiedz