Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły #!$%@?ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube ##!$%@?
  • 150
  • Odpowiedz
@Borealny: wystarczy pobrać na nowo instalke samego revanced i nainstalowac ja na obecnego clienta. nie musisz nawet nic odinstalowywać ani logować na nowo. Robiłem taki manewr wczoraj i działa już normalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) z fartem mireczku
  • Odpowiedz
@Borealny: jak się chce kraść to trzeba cierpieć, filmiki za darmo chcesz oglądać ale już zapłacić twórcom to nie łaska. Jak nie pieniędzmi to oglądaniem reklam ale tak czy inaczej zapłacić należy. Oczywiście p0laka to przerasta
  • Odpowiedz
@Borealny 2 miesiące temu miałem identycznie, kupiłem więc premium i chyba zostanę przy tym bo dużo używam jak i fajna ta funkcja ściągania filmów, poza tym za usługi się płaci (⁠⁠)⁠
  • Odpowiedz
@Borealny: żadne brave, pobierz sobie przeglądarkę kivi na telefon i tam używaj YouTube. Brave ma po prostu wbudowanego adblocka a przy okazji masę niepotrzebnego gówna, kiwi natomiast pozwala instalować pctowe dodatki, ale na telefonie. Pobierasz sobie wszystko co potrzebujesz i tyle
  • Odpowiedz