Wpis z mikrobloga

Jezu, jak mnie niemiłosiernie #!$%@? revanced ostatnio. Raz ten youtube działa, a raz nie. Już myślałem że obejdzie się bez instalacji bo wieczorem zaczęło działać, ale znowu będę musiał fikoły #!$%@?ć i instalować masę apek, srapek i emulatorów bo jakiś żyd korbą kręci w ameryce i mi youtuba nie da normalnie obejrzeć bez reklam.
#revanced #youtube ##!$%@?
  • 150
@Borealny o #!$%@? xD
na Turcję to kosztuje 1 PLN miesięcznie, no ale jak wspominałem o tym, to od cebul mnie wyzywano i "nie zamierzam płacić" xddddddddddd
@peetee: XDDDD
Najśmieszniejsze co dzisiaj usłyszałem, idę napisać bota bo będzie odpalał losowe filmy z włączonym adblockiem, kto wie może cała platforma przeze mnie zbankrutuje
@mwmichal: jak mi się jakiś kanał podoba to go wspieram bezpośrednio ¯\(ツ)/¯
Jakaś nie czuje się zobowiązany do płacenia też youtubowi, za usługę której nie potrzebuje i która została stworzona tylko po to żeby ruchać innych na kasę
No i co jeśli taka jest definicja złodzieja, to jestem dumny z możliwości "okradania" twórców xDD
@Notes: taka, że te reklamy to nie tylko śmieszne filmiki o coca-coli czy innym wielkim brandzie ale też zwyczajne linki do scamu/ wyciąganie od ciebie twoich danych. Może ty lubisz wysyłać youtubowi i "reklamodawcom" wszystkie swoje dane, ale ja niekoniecznie
kasa z YT Premium nie idzie do twórców


@mk321: to jest akurat nieprawda. YouTube płaci twórcom więcej za wyświetlenia od ludzi którzy mają premium, więc poniekąd płaci
XDDDD

Najśmieszniejsze co dzisiaj usłyszałem, idę napisać bota bo będzie odpalał losowe filmy z włączonym adblockiem, kto wie może cała platforma przeze mnie zbankrutuje


@Keiosss: no dawaj głąbie, idz do appla i ukradnij se iphona i macbooka xd w koncu nie zbankrutuja nie?

Robactwo się śmieje z murzynów w usa, a jestescie tacy sami.

Pomijając cale clue że okradacie głównie twórców a nie platforme. Szkoda nawet śliny ma was
@peetee: Sami twórcy narzekają na to, jak YT ich traktuje. Nie prowadzą dialogu, opowiadają, jak YouTube promuje gównokontent, clickbaity skierowane na dzieci, zamiast rzeczowych filmików. Skarżą się na demonetyzację za bzdury oraz na olewanie twórców z milionami subskrybentów przez support. Dla YT dzieciaki, które potrafią skupić się przez 10 sekund, żeby zaraz kliknąć na kolejny filmik i obejrzeć minutę nieskipowalnych reklam, są żyłą złota.

Dlatego ostatnią rzeczą, którą zamierzam zrobić –
Pobierz abdonaty - @peetee: Sami twórcy narzekają na to, jak YT ich traktuje. Nie prowadzą di...
źródło: soyjak
@Borealny: place 6zł/mies, to cena #!$%@? jednego monsterka, a używam tego YT codziennie przez tyle godzin na telefonie, pc i tv, że nawet te 20/30zl nie wiem jakbym musiał zyć, żeby uznać za "dużo". Ale rozumiem, że ktoś może nie oglądać tyle - ale wtedy raz na rok nie powinny mu przeszkadzać reklamy.
Miałem Vanced, ale teraz widzę, że szkoda mi zastanawiania się nad tym w tej cenie