Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
Czy wolnościowe poglądy to serio aż taki redflag i problem dla was? Próbuję znaleźć dziewczynę, ale na wspomnienie o Konfederacji czy Mentzenie kontakt nagle się urywa..
Dodam, że jestem ogarniętym gościem (scrum master 15k here), a nie jakimś piwniczakiem co mieszka z mamą. Serio bolą was niskie i proste podatki, żeby można było się bogacić w sensownym tempie?

#zwiazki #tinder #kiciochpyta #mirekszukazony #seks #badoo #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 285
@paruweczkowy_kapitalista: wytłumaczę Ci, bo widzę że ludzie odpisują Ci o religijnym fanatyźmie, aborcji itd. a nie jesteś najwyraźniej zbyt hollistycznie nastawioną osobą do świata.
Pytania jak 'po co Ci aborcja' wskazują, że poziom empatii wobec problemów których nie masz jest w okolicach zera.

Stwierdzanie, żeby 'nie dawać socjalu nierobom' jest tylko potwierdzeniem tej tezy, co jest szczególnie przykre gdy mówi to osoba której poszczęściło się i miała możliwość pójść na studia,
@paruweczkowy_kapitalista a były w tej bajce smoki? Żadna partia nie zlikwiduje zusu z prostej przyczyny - nasi rodzice i dziadkowie żarli by gruz albo mirabelki z podwórka. Nie ma żadych odłożonych pieniędzy w ZUSIE to są tylko cyferki na papierku który dostajesz z podsumowaniem składek, wszystko co wpłacasz idzie odrazu na wyplate emerytur a i tak jest dziura. Nie da się zlikwidować zus i tyle, jeśli wierzysz, że to możliwe to chyba
@Werdna: XD no tak, bo pójście na studia wiążę się jedynie z tym czy masz hajs czy nie, a skoro są darmowe to w pełni Twoja zasługa!

Jezu ludzie, naprawdę są takie zmienne jak otoczenie w którym się wychowujesz, intelekt jaki dostajesz, ilość obowiązków w młodym wieku, miejscowość urodzenia, zmienne losowe jak poważne choroby. I wszystkie te zmienne w jakimś stopniu oddziałują na to jak wygląda Twoja kariera w późniejszym życiu.
@paruweczkowy_kapitalista: to nie jest żaden redflag. Pewnie masz po porstu słabą mordę. Każda dziewczyna odda się chadowi konfederacie a splunienie na 5/10 konfederatę i tak samo jest z lewakami. Nie będą pasowały jej twoje poglądy, praca, charakter jesli jesteś niskim zakolakiem. Jak jesteś przystojnym alfą to zakocha się w twoich poglądach i charakterze.
@paruweczkowy_kapitalista mówisz, że jesteś ogarnięty, a nie rozumiesz prostych wypowiedzi wykopków powyżej. nie chodzi tu o ekonomiczne poglądy Konfy, ale światopoglądowe. Co z tego, że liderzy ich mają żony, i co z tego, że w partii są kobiety - w PiSie też są. Ich pogląd na świat jest przestarzały i niebezpieczne dla kobiet. Często głosują ramię w ramię z PiSem (m.in. na temat aborcji). A mówienie "co ci po tabletkach skoro gospodarczo
@DubKidz nie miałem żadnego farta,tylko ciężko pracowałem na swój sukces. Podczas studiów pracowałem fizycznie, żeby się utrzymać. Do tego stypendia i jakoś to poszło. Poza tym oprócz nauki na studiach robiłem projekty(zanim zostałem scrum masterem byłem zwykłym programistą i analitykiem) i uczyłem się na własną rękę. Dlatego boli mnie, że moje podatki są przeznaczone na takie pierdoły jak socjal, zamiast np.na wojsko czy policję, bądź infrastrukturę ogółem. Poza tym każda partia oprócz