Wpis z mikrobloga

@nonszalancki ale czego tu się spodziewasz po 40 letniej kobiecie?

dziewicy? ludzie mają dzieci, czasem szóstkę... moi znajomi mają już czwórkę w wieku 32 lat (2x bliźniaki) i jestem sobie w stanie wyobrazić jak po rozwodzie jedno z nich szuka nowego partnera mówiąc o dzieciach już na początku

mnie bardziej #!$%@?ą baby którym się przypomina o tym że mają dzieci po. 3 miesiącach znajomości
  • 53
@nonszalancki

SZOSTKA DZIECI, KTO PRZEBIJE


#badoo #tinder


Ale o co chodzi i dlaczego z niej szydzisz? Nic nie ukrywa, mówi jak jest. O wiek? Jeżeli rzucił ją facet (lub jest wdową) to znaczy, że ma być sama do końca życia? O ilość dzieci? A w czym to problem jeżeli nie jest to patologiczna rodzina, dzieciaki są zadbane i mają kochającą matkę? Jeżeli Tobie nie pasują dzieciaki to nikt nie każe Ci się
@Ar_0: Gdybać to se możemy. Widziałeś może statystyki że od razu z wdową wyskakujesz? Znacznie większa szansa na to, że jej się odwidziało - a po szóstce dzieci to raczej trochę dziwne. Równie dobrze to ja mogę pisać, że pewnie to patologia żyjąca z 500+, baba nic nie robi i szuka jełopa co wyłoży na jej bachory.
@4mmc-enjoyer

@Ar_0: Równie dobrze to ja mogę pisać, że...


Tak samo i ja mogę napisać że jesteś gwałcicielem bo masz #!$%@? a statystycznie więcej gwałcicieli go ma jak nie ma.

Nie, nie widziałem statystyk ale sądzę, że w tym wieku jest równie wysokie prawdopodobieństwo zostania wdową jak i rozwódką
@Ar_0: no to nie różnisz się od bab co na fb jak widzą np. 18 latkę z dzieckiem na tinderze to piszą, że na pewno to dziecko z gwałtu więc to nie jest jej wina że ma bachora... Jakaś szansa i na gwałt i na zgon starego jest, ale mniejsza niż to że po prostu się rozstali