Wpis z mikrobloga

@Sprus: Z dziewicą to może przesadzone ale są kobiety które przed 40 nie mają dzieci i są samotne i były w związkach bez kopulacji na pierwszej czy drugiej randce bo skupiały się na nauce pracy karierze i teraz w tym wieku mogą sobie spokojnie zakładać rodzinę a są takie co od podstawówki dawały się łapać za majtki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
mnie bardziej #!$%@?ą baby którym się przypomina o tym że mają dzieci po. 3 miesiącach znajomości


@Sprus: ale spotkałeś się z taką sytuacją, czy przeczytałeś na wykopie? W życiu nie spotkałem się z tym, żeby kobieta zatajała to, że ma dziecko. One są z tego tak dumne, że to jedna z pierwszych informacji, którą dostaniesz w łeb.

Także jeden z mitów powielanych przez prawiczków w internecie.
@nonszalancki: szóstka dzieci i kilka psów, nieźle. Ciekawe z czego taka się utrzymuje, bo zgaduję, że raczej nie pracuje


@bezprzypau: alimenty z 1000 na dzieciaka i 500+ jakieś benefity z mopru i zniżki na rodziny wielodzietnie i jakoś się zyje nie trzeba pracować
@Sprus niczego się nie spodziewa, po prostu nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie sobie na głowę szóstki obcych dzieci, w tym wieku to jeszcze istnieje ryzyko, że chłop ma dwójkę swoich xd
@karmazynQwerty

Także jeden z mitów powielanych przez prawiczków w internecie.


no to jesteś ewidentnie jednym z ich bo to co opisałem to moje doświadczenie jak kobiety ukrywają przede mną że mają dzieci i mówią mi o tym po kilku miesiącach argumentując to tym, że sądziły, że bardziej je polubię i przymknę oko na dzieci.
@nonszalancki: ciekawe z iloma facetami ta szóstka dzieci. Skrajny przypadek. Ciekawe po co jej facet jak ma już 40 lat
Koniec życia jest wtedy.

Jakbym miał poznać pannę mając 40 lat to też mi to potrzebne jak moskitiery na łodzi podwodnej...cały pic polega na tym aby mieć kogoś od nastolatka do 40tki. To jest najważniejszy okres..później to już #!$%@?.