Wpis z mikrobloga

Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową, ale jeśli on o niej pomyśli i kupi tego dodatkowego burgera dla niej to będzie jej miło?

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow
WielkiNos - Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z ...

źródło: temp_file668611886817372019

Pobierz
  • 93
@WielkiNos

>a przed chwilą czytałem, że kobiety nie lubią niespodzianek ()


@gomjeden ja bardzo lubię.


Takie życie kiedy facet nigdy nie zrobi dla ciebie sam z siebie, spontanicznie czegoś miłego, nie sprawi jakiejś niespodzianki, o wszystko musisz prosić i każdą potrzebę komunikować jest trochę smutne. Jaki jest fun w mówieniu: słuchaj fajnie gdybyś mi zerwał kwiatka z łąki i on idzie to robi.


W poacie jest
bn1776 - @WielkiNos
>a przed chwilą czytałem, że kobiety nie lubią niespodzianek 乁(⫑ᴥ...
@WielkiNos: Problem w kobietach jest taki że wymagają ciągłej atencji. Nie powiedzą ci wprost że coś chcą dlatego bo czują satysfakcję jak ktoś ciągle o nich myśli. Jeżeli kupię ci tego burgera to nie będziesz cieszyła się z niego tylko z samego faktu że darzyłem cię atencją i myślałem o tobie stojąc w kolejce w fastfoodzie. Taki jest wasz problem wasza ciągła potrzeba atencji nawet w tak prozaicznych i głupich codziennych
a skąd miał wiedzieć, że ktoś chce niespodziankę jak mu nie powiedziała? Nasze mózgi tak nie działają, nie posiadamy zaimplementowanej takiej funkcji jak domysl_sie();


@fff112 ale jak się dla was coś miłego zrobi to to was kręci. Wiem, bo wykopki się strasznie kiedyś podjarały jak kupiłam facetowi dowcipy o murzynach za 5 zł, bo kiedyś wspominał, że jak był mały to widział w kiosku na Mazurach. Był wpis o tym. Po prostu
Problem w kobietach jest taki że wymagają ciągłej atencji. Nie powiedzą ci wprost że coś chcą dlatego bo czują satysfakcję jak ktoś ciągle o nich myśli. Jeżeli kupię ci tego burgera to nie będziesz cieszyła się z niego tylko z samego faktu że darzyłem cię atencją i myślałem o tobie stojąc w kolejce w fastfoodzie.


@Vidan Zrobiłam kiedyś wpis, że kupiłam facetowi dowcipy o murzynach za 5 zł bo kiedyś wspominał, że
@WielkiNos Mylisz dwa pojęcia i dwie sytuacje. Spontanicznie prezenty, niespodzianki i myślenie o sobie na wzajem są super i nikt tego nie kwestionuje, ale #!$%@? jak się zamawia jedzenie i ktoś mówi nie, to się szanuje jego zdanie i zachowuje dorośle i nie zamawia, no #!$%@? jakby moja narzeczona miała taki gadzi mózg, to chyba bym się pochlastał
@WielkiNos: Kobiety chcą często zjeść ciastko i mieć ciastko, czyli w tym wypadku nie zjeść burgera bo dieta, ale spróbować od faceta. Generalnie to kobiety uwielbiają okłamywać same siebie i toczyć z sobą przeróżne gierki. Dla faceta najzdrowiej w to nie wnikać.
@WielkiNos
Czy lubisz jak ktoś Cię okłamuje?
Czy lubisz gdy ktoś wyjada Ci z miski?
Czy lubisz marnować jedzenie/jeść odgrzewane fast foody?

Gesty romantyczne są romantyczne wtedy, gdy nie są wymuszone.

Teraz pytanie, dlaczego kobiety robią coś co wywołuje u mężczyzn frustrację i uważają, że jest to ok i to oni powinni się przyzwyczaić, a nie one postarać się poprawić swoje zachowanie?