Wpis z mikrobloga

Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z np. Burger Kinga jak tutaj to mówi "nie" bo nie chce robić facetowi kłopotu i wyjść na roszczeniową, ale jeśli on o niej pomyśli i kupi tego dodatkowego burgera dla niej to będzie jej miło?

#logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #pytaniedoniebieskichpaskow
WielkiNos - Czemu facetom tak trudno zrozumieć, że jak pytają kobietę czy chce coś z ...

źródło: temp_file668611886817372019

Pobierz
  • 93
@WielkiNos: żona - kłopot i roszczeniowa? raczej nie, raczej sama siebie oszukiwała że będzie jeść zdrowo i dietetycznie

ale rozwiązanie jest to samo jak proponujesz - kupić dodatkowego burgera, nawet jak zje tylko kawałek to można po niej dokońćzyć :)
  • 0
Taki brak kontroli nad własnymi impulsami jest żenujący. Chcesz jeść to mów i tyle.


@onepnch a może teraz nie chce, a za godzinę będzie chciała? W komentarzach jakiś facet napisał, że zawsze bierze zapasowo frytki. Nawet był kiedyś taki wpis na mirko, że facet się spytał czy kupić kobiecie jej ulubionego rogala jak wychodził z psem. Nie chciała. Kupił i się cieszyła i zjadła. To zwyczajnie miłe i tyle.
  • 0
@Strigiformesman

>nie pretensje tylko trochę smutno, że nie zrobił niespodzianki.


@WielkiNos: albo pretensje że ona stara się ograniczać jedzenie niezdrowego jedzenia a Ty jej kupujesz


@Strigiformesman to już ty najlepiej znasz swoją kobietę. Ja gdybym była na diecie to by mi to nie przeszkodziło, mam zbyt duże zacięcie. Przecież nie będę nikomu innemu ograniczać jedzenia jak sama nie jem. Poza tym można jeszcze zrobić cheat metal i wliczyć do bilansu.
  • 0
a przed chwilą czytałem, że kobiety nie lubią niespodzianek ()


@gomjeden ja bardzo lubię.

Takie życie kiedy facet nigdy nie zrobi dla ciebie sam z siebie, spontanicznie czegoś miłego, nie sprawi jakiejś niespodzianki, o wszystko musisz prosić i każdą potrzebę komunikować jest trochę smutne. Jaki jest fun w mówieniu: słuchaj fajnie gdybyś mi zerwał kwiatka z łąki i on idzie to robi. A o ile fajniej
@WielkiNos: a skąd miał wiedzieć, że ktoś chce niespodziankę jak mu nie powiedziała? Nasze mózgi tak nie działają, nie posiadamy zaimplementowanej takiej funkcji jak domysl_sie();