Wpis z mikrobloga

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuje jak można się bawić bez męża. Wczoraj nagrała szereg relacji, w których opowiada jak jakiś czas temu zafascynowało ją selfie młodego ukraińskiego przystojnego typka, a właściwie jego oczy. Było to na tyle silne, że zaczęła z nim pisywać na insta... Wydarzenia potoczyły się tak, że spotkała się z nim na Ukrainie.

Z resztą, obejrzyjcie sami jej intymne wywody z instagramowych relacji - link streamable
W komentarzu jedno ze zdjęć z insta młodego chada z ukrainy

#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #seks #przegryw #stoch
km00787 - To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuj...

źródło: Ewa Stoch

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@lece_na_wolno dlatego jestem wyjątkowo ostrożny w tej dziedzinie. Nawet jeśli na końcu nie będę miał partnerki życiowej to będzie dobrze bo mi to nie jest potrzebne do szczęścia. Jeśli z dziewczyną nie jest ci lepiej niż bez dziewczyny to po co siedzieć w takim związku? (+ ryzyko że pewnego dnia może jej od****** i będziesz w dupie w majestacie polskiego prawa)
  • Odpowiedz
Nie, mam udawać, że tylko jeden chłop jest dla mnie atrakcyjny i jest nim mój mąż xD A innych przystojniaków nie zauważam xD


@WyzwolonaPodrozniczka: nawet jeśli ktoś mi się podoba to w normalnym związku tego nie mówię, żeby nie krzywdzić drugiej osoby. nie mówię swojej dziewczynie "kochanie, ta twoja koleżanka Julka to naprawdę niezła dupa". co sobie myślę to myślę, ale przed partnerką zawsze będę roztaczał aurę że to ona
  • Odpowiedz
@DEMONzSZAFY: po prostu nie uzależniaj swoje szczęścia o partnerki,
jak jest z nią OK to jest, jak za 10 lat nie ma no to elo, i w czym problem?
w wykopkach co uważają kobietę za własność i oceniają innych facetów przez pryzmat jej posiadania i relacji,
zobacz, że tutaj połowa wpisów to obrażanie Kamila i robią to sami faceci,
faceci maja ogromne kompleksy i określają swoją wartość na podstawie kobiety
  • Odpowiedz
w świecie wykopa katolibana nie można powiedzieć komplementu chłopakowi z ukriany xD


@Linnior88: będąc w związku nie komplementuje innych kobiet i od drugiej strony wymagam tego samego.
a nawet gdybym komplementował, to przynajmniej tak żeby nie doszło to uszu i oczu mojej partnerki bo nie chciałbym żeby jej było przykro, a nie bezceremonialnie jej #!$%@?ąć plaskacza "sory ale tamta laska ma tak niesamowite oczy że muszę jechać do niej 500
  • Odpowiedz
  • 1
@km00787 Czekam na jakiś plot twist, że to jest jej zaginiony brat czy inna rodzina. xD

Bo inaczej to mega dziwne mając męża jechać do innego kraju, do jakiegoś obcego typa, bo mi się jego oczy spodobały. I jeszcze to na insta publikować dla szerokiej publiczności. O.o
  • Odpowiedz
@km00787:

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską

Tam typiara ocierała się dupą o #!$%@? latynosa przez spodnie, a żona Stocha tylko pojechała se zdjęcie na Ukrainie zrobić, bo jest przejęta wojną. Ale tak jak facet zrobi zdjęcie kobiecie z Afganistanu/Syrii/Ukrainy która cierpi z powodu wojny/klęski żywiołowej to jest to pokazanie trudnej sytuacji, cierpienie itp. Ale jak p0lka zrobi zdjęcie ukraińc0wi to banderyzm, zdrada (polski i małżeństwa) XDXDD. weź ty
  • Odpowiedz
@km00787: ale spie*dolenie w komentarzach... Dawno nie wchodziłem w te tagi i zapomniałem jacy psychopaci są tu obecni.

Przypadkiem zapomniałeś dodać, że dupa na zdjęciu z IG Romana to nie jest Ewa Stoch. Ale to już nie pasowało do narracji.
  • Odpowiedz
@km00787: ciekawe, jak by to wyglądało, jakby on pojechał spotkać się z dziewczyną z Instagrama.
Zafascynowało go zdjęcie młodej ukraińskiej ładnej dziewczyny, a właściwie jej piersi.
  • Odpowiedz
#!$%@? i weź tu planuj przyszłość w tej #!$%@? rzeczywistości, w której zachowania kiedyś piętnowane i uważane za #!$%@? są powodem do chwalenia się w mediach. Chyba jedynym ratunkiem jest rzeczywiście przejęcie władzy przez islam i wprowadzenie szariatu, jak już #!$%@? 38 letnie baby totalnie utraciły rozum i godność człowieka i nie wiedzą oraz nie rozumieją, że postępują niemoralnie...
  • Odpowiedz
Wysrywy z czapy, bo jest tak jak napisała @peszek_leszek:

I teraz porównajcie- wersja Wykopka vs prawda:

Reporterka (mocno zaangażowana w pomoc Ukrainie), żona skoczka, umówiła się na reportaż z ukraińskim żołnierzem. Po skończonym projekcie stwierdziła, że autoportret żołnierza jest niezwykły, głównie przez oczy, które widziały piekło.


Jeździ tam na Ukrainę i przy okazji się z nim spotkała, żeby pokazać jego historię, przez co wrzutki o jej zaangażowaniu w pomoc są bardziej "ludzkie",
  • Odpowiedz