Wpis z mikrobloga

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuje jak można się bawić bez męża. Wczoraj nagrała szereg relacji, w których opowiada jak jakiś czas temu zafascynowało ją selfie młodego ukraińskiego przystojnego typka, a właściwie jego oczy. Było to na tyle silne, że zaczęła z nim pisywać na insta... Wydarzenia potoczyły się tak, że spotkała się z nim na Ukrainie.

Z resztą, obejrzyjcie sami jej intymne wywody z instagramowych relacji - link streamable
W komentarzu jedno ze zdjęć z insta młodego chada z ukrainy

#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #seks #przegryw #stoch
km00787 - To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuj...

źródło: Ewa Stoch

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koniozwalacz:

@WyzwolonaPodrozniczka: nawet jeśli ktoś mi się podoba to w normalnym związku tego nie mówię, żeby nie krzywdzić drugiej osoby. nie mówię swojej dziewczynie "kochanie, ta twoja koleżanka Julka to naprawdę niezła dupa". co sobie myślę to myślę, ale przed partnerką zawsze będę roztaczał aurę że to ona jest 10/10 a inne kobiety jej nie dorastają do pięt. no ale co ty możesz wiedzieć o normalnych związkach.

Wzruszające...
  • Odpowiedz
@km00787: Trzeba być frustratem żeby wywinąć takiego fikoła. Nie wpadłbym na to, żeby tę akcję odebrać w ten sposób. Wszędzie widzicie podstęp, a jak fakty na to nie wskazują, to wymyślacie jakąś fantastyczną wizję uciśnionego Mirka piwniczaka (°°
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: A jakby było w sytuacji odwrotnej? Kamil pisze na fejsiku, że spodobała się jemu jakaś fajna Ukrainka, bo ma fajne ciałko i musi do niej polecieć na spotkanie, bo nie wytrzyma ciśnienia. Żona ma być szczęśliwa, że mąż, znany mąż, publicznie wychwala inną kobietę, zagaduje i umawia spotkanie? Ty byś była?
  • Odpowiedz
@km00787: I teraz porównajcie- wersja Wykopka vs prawda:

Reporterka (mocno zaangażowana w pomoc Ukrainie), żona skoczka, umówiła się na reportaż z ukraińskim żołnierzem. Po skończonym projekcie stwierdziła, że autoportret żołnierza jest niezwykły, głównie przez oczy, które widziały piekło.


@peszek_leszek: xDDDD Reporterka? Ona taka reporterka jak ja poławiacz pereł. Ona wyraźnie w relacjach mówiła, że zaintrygowały ją jego oczy i chcę go odnaleźć, a nie jakieś reportaże robić. Skoro
  • Odpowiedz
@peszek_leszek:
prawda:

P0lka (mocno zaangażowana w skakanie na bolcach, dominująca w związku), żona skoczka, umówiła się na seks z ukraińskim żołnierzem. Po skończonym waleniu stwierdziła, że knaga żołnierza jest niezwykła, głównie przez duże scrotum, które widziało piekło fali w wojsku.
  • Odpowiedz
Według was oczywiście kobieta powinna się pytać o pozwolenie przed zrobieniem czegokolwiek i przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji. Dlatego właśnie p0lus to najgorszy kandydat na potencjalnego partnera.


@WyzwolonaPodrozniczka: Wiadomo, Arab lepszy, bo kobieta może robić co chce i nie musi go pytać.

A tak poważnie to gdybym miał żonę to powiedziałbym jej, że sobie jadę do koleżanki do Gdańska, bo mnie zafascynowała i będę u niej mieszkał przez tydzień. Normalka i
  • Odpowiedz
twoja żona jedzie by poznać jakiegoś fiu_a z instagrama. TWOJA ŻONA


NIE NO NORMALNE MAŁŻEŃSTWO, O CO CI CHODZI PRZEGRYWIE? PEWNIE NIENAWIDZISZ KOBIET (i tutaj leci gruby shaming czy inne gówno)
  • Odpowiedz