Wpis z mikrobloga

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuje jak można się bawić bez męża. Wczoraj nagrała szereg relacji, w których opowiada jak jakiś czas temu zafascynowało ją selfie młodego ukraińskiego przystojnego typka, a właściwie jego oczy. Było to na tyle silne, że zaczęła z nim pisywać na insta... Wydarzenia potoczyły się tak, że spotkała się z nim na Ukrainie.

Z resztą, obejrzyjcie sami jej intymne wywody z instagramowych relacji - link streamable
W komentarzu jedno ze zdjęć z insta młodego chada z ukrainy

#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #seks #przegryw #stoch
km00787 - To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuj...

źródło: Ewa Stoch

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
Nie, mam udawać, że tylko jeden chłop jest dla mnie atrakcyjny i jest nim mój mąż xD A innych przystojniaków nie zauważam xD To, że powiedziała, że ktoś jest w jej mniemaniu atrakcyjny nie znaczy, że od razu musi z tą osobą zdradzać partnera. Wy jesteście chorzy...


@WyzwolonaPodrozniczka: miałem napisać, że ona nie tylko to powiedziała, ale też pojechała za granicę do niego

No ale zobaczyłem nick trolla więc już nie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Nie o to chodzi. W małżeństwie nie ma miejsca na coś takiego, że jestem kimś tak zafascynowany/wana, że muszę pojechać się z nim spotkać. Po prostu. W małżeństwie z daleka dostrzegasz ewentualne pokusy i ich unikasz. A tak to trochę jak pojechać na wyjazd integracyjny z korpo, schlać się i być zdziwionym, że przekroczyło się pewne granice. Niezależnie od tego, czy coś jest na rzeczy, czy nie w przypadku pani
  • Odpowiedz
@km00787: Już wyjaśniam o co chodzi w aferze Lewandowskiej i Stochowej. Są to TYPOWE przykłady wychodzenia z cienia zdecydowanie bardziej popularnego męża - obie nie są typami kur domowych, a to jest jeden ze sposobów na właśnie pokazania się szerszej widowni - część osób przyklaśnie, część wręcz odwrotnie, ale efekt jest zawsze taki sam - wzrost popularności. To i tak lepsze niż to co zrobiła Georgina od Ronaldo xD
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: Nie przeczę, że może być jak napisałaś, ale w takim razie po co komentarz o "mąż poczuł szpileczkę zazdrości"? Jakby robiła reportaż to mogłaby to napisać niż sugerować co innego
  • Odpowiedz
Jest różnica między powiedzeniem komplementu czy wyrażenia współczucia a pojechania specjalnie taki kawał drogi do typka.
Do tego typek jakieś foty z macaniem kobiet za dupy sobie wstawiał na insta. Serio jest warty przyjechania na Ukrainę?
BO TE OCZY WIELE WIDZIAŁY? Jest mnóstwo innych osób pokrzywdzonych a ona sobie akurat jakiegoś "chada" z ładnymi oczami wybrała xD
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie p0lus to najgorszy kandydat na potencjalnego partnera.

@WyzwolonaPodrozniczka:

No popatrz, jednak ktoś może być normalny i nie traktować kobiety jak swoją własność...


Jeśli jesteś w związku małżeńskim i zachowujesz się jakbyś w nim była to nie jest żadne "zniewolenie", "robienie z kogoś własności" ani "toksyczność".

Według was oczywiście kobieta powinna się pytać o pozwolenie przed zrobieniem czegokolwiek


Szukanie bolca na boku kiedy jest się w związku to nie jest
  • Odpowiedz