Wpis z mikrobloga

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuje jak można się bawić bez męża. Wczoraj nagrała szereg relacji, w których opowiada jak jakiś czas temu zafascynowało ją selfie młodego ukraińskiego przystojnego typka, a właściwie jego oczy. Było to na tyle silne, że zaczęła z nim pisywać na insta... Wydarzenia potoczyły się tak, że spotkała się z nim na Ukrainie.

Z resztą, obejrzyjcie sami jej intymne wywody z instagramowych relacji - link streamable
W komentarzu jedno ze zdjęć z insta młodego chada z ukrainy

#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #seks #przegryw #stoch
km00787 - To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuj...

źródło: Ewa Stoch

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: faktycznie. Z relacji wynika, ze jechali dać auto (jakich dali już wiele) na Ukrainę i tam przeprowadziła od razu wywiad.
A oczy jej się spodobały, ze względu na to, ze widać w nich piekło.

Post wykopka nieadekwatny do relacji z linka
  • Odpowiedz
No ale feministki już tak mają, że wszystko redukują tylko do punktu widzenia kobiety. I to taki punkt widzenia, by kobiecie było dobrze. To, że mąż będzie czuł się jak frajej w oczach innych ..... #!$%@? tam, #!$%@? swędzi.


@text: Stary, kilka tygodni temu na grillu poznałem jedną feministkę. Coś tam temat zszedł na kobiety pracujące na statkach. Przytoczyłem historię wykładowcy ze studiów, tl;dr był sztorm, pani oficer wchodziła po trapie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
bycie z celebrytą, który ma na koncie różne osiągnięcia publicznie niestety wiąże się z tym, aby jakoś się zachowywać i nie robić dwuznacznych sytuacji skoro są sławni jako para. No ale twój gadzi p0lkowy mózg nie pojmie tego (tyczy się to też @peszek_leszek ), że pierdølenie o oczach ukra i wyjazd żeby się spotkać nie wygląda dwuznacznie... zresztą cóż będę się produkował. Z głupimi nie dyskutuje się, bo mają zaburzony obraz
  • Odpowiedz
Nie, mam udawać, że tylko jeden chłop jest dla mnie atrakcyjny i jest nim mój mąż xD A innych przystojniaków nie zauważam xD To, że powiedziała, że ktoś jest w jej mniemaniu atrakcyjny nie znaczy, że od razu musi z tą osobą zdradzać partnera. Wy jesteście chorzy...


@WyzwolonaPodrozniczka: Tylko ona nie tyle powiedziała że typ jest ładny, tylko pojechała do niego do kraju ogarniętego wojną xD (okej wiadomo że nie cały
  • Odpowiedz
@km00787: to drugie zdjęcie to od tego chłopaka ukraińskiego? Zona ma blond wlosy a ta co trzyma za dupe jest brunetka czy coś nie załapałem
  • Odpowiedz
@km00787: oczywiście, że jest mocniejsze. Nadal nie rozumiem czemu to nie jest na głównej. No ale Lepiej jarać się przez tydzień Krakowem, Poznaniem i innym gównem. Typowe wychodki
  • Odpowiedz