Wpis z mikrobloga

To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuje jak można się bawić bez męża. Wczoraj nagrała szereg relacji, w których opowiada jak jakiś czas temu zafascynowało ją selfie młodego ukraińskiego przystojnego typka, a właściwie jego oczy. Było to na tyle silne, że zaczęła z nim pisywać na insta... Wydarzenia potoczyły się tak, że spotkała się z nim na Ukrainie.

Z resztą, obejrzyjcie sami jej intymne wywody z instagramowych relacji - link streamable
W komentarzu jedno ze zdjęć z insta młodego chada z ukrainy

#p0lka #skoki #sport #lewandowski #lewandowska #cuckold #redpill #rozowepaski #afera #instagram #chad #zwiazki #malzenstwo #blackpill #seks #przegryw #stoch
km00787 - To jest mocniejsze od afery z Lewandowską. Żona Kamila Stocha, Ewa, pokazuj...

źródło: Ewa Stoch

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@peszek_leszek: faktycznie. Z relacji wynika, ze jechali dać auto (jakich dali już wiele) na Ukrainę i tam przeprowadziła od razu wywiad.
A oczy jej się spodobały, ze względu na to, ze widać w nich piekło.

Post wykopka nieadekwatny do relacji z linka
  • Odpowiedz
No ale feministki już tak mają, że wszystko redukują tylko do punktu widzenia kobiety. I to taki punkt widzenia, by kobiecie było dobrze. To, że mąż będzie czuł się jak frajej w oczach innych ..... #!$%@? tam, #!$%@? swędzi.


@text: Stary, kilka tygodni temu na grillu poznałem jedną feministkę. Coś tam temat zszedł na kobiety pracujące na statkach. Przytoczyłem historię wykładowcy ze studiów, tl;dr był sztorm, pani oficer wchodziła po
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
bycie z celebrytą, który ma na koncie różne osiągnięcia publicznie niestety wiąże się z tym, aby jakoś się zachowywać i nie robić dwuznacznych sytuacji skoro są sławni jako para. No ale twój gadzi p0lkowy mózg nie pojmie tego (tyczy się to też @peszek_leszek ), że pierdølenie o oczach ukra i wyjazd żeby się spotkać nie wygląda dwuznacznie... zresztą cóż będę się produkował. Z głupimi nie dyskutuje się, bo mają
  • Odpowiedz
Nie, mam udawać, że tylko jeden chłop jest dla mnie atrakcyjny i jest nim mój mąż xD A innych przystojniaków nie zauważam xD To, że powiedziała, że ktoś jest w jej mniemaniu atrakcyjny nie znaczy, że od razu musi z tą osobą zdradzać partnera. Wy jesteście chorzy...


@WyzwolonaPodrozniczka: Tylko ona nie tyle powiedziała że typ jest ładny, tylko pojechała do niego do kraju ogarniętego wojną xD (okej wiadomo że nie cały kraj to front, wręcz mała jego część jest w stanie wojny, ale rakiety mogą spaść gdziekolwiek) tylko dlatego że jej się podobał i chciała się z nim spotkać xD Więc niezła manipulacja xD Dla mnie samo takie zachowanie jest #!$%@?, już #!$%@?ąc od tego czy ma Kamila, czy nie, co to ma być że ktoś ładny spodobał się tobie na instagramie to już lecisz do niego się z nim spotkać xD brzmi to nad wyraz dziwnie, a ostatni jestem do moralizowania. Nie lubię takiego odnoszenia się tylko do urody jako coś ważnego i istotnego, są w tym jakieś pierwotne instynkty czy chciałaby mu wskoczyć na knagę, czy nie

Tak, tak Kamil może nie mieć z tym problemu, tylko ty napisałaś że takie zachowanie jest 'normalne' i że każdy który uznaje je za dziwne to jest toksykiem który trzymałby partnerkę na łańcuchu w kuchni. Więc skończ te fikołki i damage control, bo jedyne co zrobiłaś to stworzyłaś jakąś projekcje i ją
  • Odpowiedz
@km00787: to drugie zdjęcie to od tego chłopaka ukraińskiego? Zona ma blond wlosy a ta co trzyma za dupe jest brunetka czy coś nie załapałem
  • Odpowiedz
@km00787: oczywiście, że jest mocniejsze. Nadal nie rozumiem czemu to nie jest na głównej. No ale Lepiej jarać się przez tydzień Krakowem, Poznaniem i innym gównem. Typowe wychodki
  • Odpowiedz