Wpis z mikrobloga

Moim najgorszym koszmarem jest że jak w końcu kupię dom za swoje i spłacę sobie go w kilka lat to pojawia się kobieta,zaleje jej formę i sąd mimo nawet braku ślubu zabierze mi mój dom i da "obcej babie" z dzieckiem,

Czyli de fakto okradnie mnie z około 10 lat życia.

To już za morderstwo, oszustwo, kradzież,bym miał mniej niekiedy w kiciu a tu legalnie ci to zabiera Baba z sądem i kaszojadem.

I to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego demografia w polsce, UK,USA, i wielu innych krajach leży i kwiczy.

#przemyslenia
#uk
#zalesie
#takaprawda
#takasytuacja
#blackpill
#oswiadczenie
#sadowehistorie
#zwiazki
#badoo
#tinder
#seks
#relacjemiedzyludzkie
#zonabijealewolnobiega
#redpill
#kolorowaagitacja
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 31
@adamsowaanon: wystarczy się zabezpieczać, ewentualnie wazektomia

I to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego demografia w polsce, UK,USA, i wielu innych krajach leży i kwiczy.

Whooa, spektakularny fikoł milordzie.
Zdradze Ci sekret: w Polsce, USA i całym pierwszym świecie o prokreacji suwerennie decyduje kobieta. Chce to ma dziecko, nie chce to go nie ma.
Więc korzystne dla bab przepisy mają sprawiać że baby nie decydują się na dzieci?
Nope, to tak
@adamsowaanon: soł?
1. nie robisz dzieci
2. nie bierzesz baby z dziećmi
3. jeśli baba wbrew tobie zaczyna proces kindermachen to kopiesz ją w zad przed zakończeniem tego procesu

Ja nawet zgadzam się z twoją pierwotną tezą, że przepis o wywalaniu faceta z domu jest chory. Owszem jest, natomiast to nie jest tak że dzieci pojawiają się z nienacka i nagle możesz zostać zaskoczony wywaleniem z domu.
@adamsowaanon: spokojnie, z takim podejściem żadna cię nie będzie chciała. Kobieta decyduje, z kim sypia, ale mężczyzna decyduje, z kim wchodzi w związek. @thorgoth ci napisał rozwiązania problemów, a ty odpowiadasz whataboutismem w stylu "a u was murzynów biją".
Zacznijmy od tego, że prawdopodobnie nie mieszkasz we Francji. A nawet jakbyś mieszkał, to proste - po wazektomii wiesz, że nie ma szans, że jesteś ojcem, więc już w momencie, gdy jest
2. nie bierzesz baby z dziećmi

3. jeśli baba wbrew tobie zaczyna proces kindermachen to kopiesz ją w zad przed zakończeniem tego procesu


@thorgoth: ale ja pisałem o sytuacji gdzie nie ma dzieci i sam zalewasz jej formę,
A następnie się związek posypie i może cię wywalić z własnego domu,
Wątpie żeby w 9 miesięcy dało się baby pozbyć z chałupy,
Bo powie że się dokładała do twojego kredytu albo inne
Wątpie żeby w 9 miesięcy dało się baby pozbyć z chałupy


@adamsowaanon: jaki masz problem z wywaleniem dorosłego współlokatora?
Mieszkasz w UK więc pewnie jak 99% polakow tam wynajmujesz. W najgorszym przypadku otwierasz internety, wynajmujesz inny pokoj/mieszkanie i elo.

Zresztą fascynuje mnie ta łatwość z którą piszesz o zalewaniu formy. Tego się nie robi przypadkowo ani z osobą której nie znasz od podszewki - a jeśli się robi to zasługujesz na
@Blomex: W praktyce wyglada to pewnie tak, ze 80% kobiet decyduje z kim sypia, a z facetow to gora 20% moze decydowac z kim wejdzie w zwiazek. Reszta ma mocno ograniczone pole manewru.
@thorgoth: kolego, ja piszę o sytuacji gdzie posiadam dom i baba może go przejąć nie mając nawet ślubu z facetem, a gdy się pojawi dziecko to sąd bez zawahania to zatwierdzi,

Do tego musisz wtedy płacić dalej ratę kredytu na ten dom nie mając możliwość mieszkania w nim,
To jest ten absurd dla współczesnego faceta o którym piszę.

Tysiące facetów znało swoje kobiety przez kilka lat a jak się dzieciak pojawił
@adamsowaanon przed tym jak wejdziesz w związek porób jej shittesty, czy ma podobne wartości czy spojrzenie na życie jak ty i poobserwuj jak się zachowuje przy innych czy gdy nie patrzysz.
@adamsowaanon a tego to nie wiem mirku, to co wymyslilem takie porady wstępne to podałem, a dalej to nie wiem. ja w ogóle nie planuje się wiązać bo z moich doświadczeń wynika że im nie zależy na twoich pasjach, szczęściu, uczuciach obojętne im jest to i nie zwracają na to uwagi.
@kvas: niby żyjemy w państwie prawa a dwoje dorosłych ludzi nie może sobie spisać umowy ze zrzeka się jakiejkolwiek batali sądowej o majątek drugiej osoby. Bo każdy sąd to uwali.

Lepiej już ruchać milfiska 40-55lat które się już dorobiły i mają dorosłe dzieci, przynajmniej szansa na takie akcje jest minimalna