Wpis z mikrobloga

Moim najgorszym koszmarem jest że jak w końcu kupię dom za swoje i spłacę sobie go w kilka lat to pojawia się kobieta,zaleje jej formę i sąd mimo nawet braku ślubu zabierze mi mój dom i da "obcej babie" z dzieckiem,

Czyli de fakto okradnie mnie z około 10 lat życia.

To już za morderstwo, oszustwo, kradzież,bym miał mniej niekiedy w kiciu a tu legalnie ci to zabiera Baba z sądem i kaszojadem.

I to jest jedna z głównych przyczyn dlaczego demografia w polsce, UK,USA, i wielu innych krajach leży i kwiczy.

#przemyslenia
#uk
#zalesie
#takaprawda
#takasytuacja
#blackpill
#oswiadczenie
#sadowehistorie
#zwiazki
#badoo
#tinder
#seks
#relacjemiedzyludzkie
#zonabijealewolnobiega
#redpill
#kolorowaagitacja
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 31
nie masz żadnych szans na kobietę

Nieważne ile byś miał domów


@Maxior99: już miałem kilka,

Jak nieruchomość nabyłeś przed zawarciem małżeństwa to nie jest częścią majątku wspólnego.


@Pharos: ale właśnie ja napisałem o braku ślubu a mimo to tak prawo działa na niekorzyść facetów

ty w ogóle wiesz jak to działa czy naczytales się głupot i opinii?


@Cyk_dwujeczka: zapytaj tysiące facetów którzy skończyli na ulicy jako bezdomni bo tak
@Cyk_dwujeczka: zapytaj tysiące facetów którzy skończyli na ulicy jako bezdomni bo tak ich kobiety oszukały


@adamsowaanon: nie zapytam bo ich nie znam, natomiast Ci pokrzywdzeni skarżący sie w internecie chętnie pomijają tematy dlaczego zostali wyrzuceni. Nawet był taki OP na grupie ojców, po kilku postach wyszło, że gość ma odebrane prawa rodzicielskie bo był narkomanem i alkoholikiem Jestem w trakcie rozwodu i wiem jak działa podział mieszkania. Choć też nie
Jestem w trakcie rozwodu i


@Cyk_dwujeczka: kolego ale ja piszę wyraźnie o sytuacji gdzie nawet nie masz ślubu a i tak stracisz mieszkanie,dom na rzecz obcej baby z dzieckiem,
Jak ktoś bierze ślub to sam sobie założył drut kolczasty na szyję.
Tylko dlaczego tych bez ślubu traktują brak samo
@adamsowaanon: ale to i tak nie zmiana faktu, że sąd magicznie na obcą kobietę nie przepisze własności mieszkania czy domu bo ma z Tobą dziecko. Najwyżej może być problem z eksmisją i alimentami na nią bo tu jest patologia. Opierasz swoje przekonania o wiadomsci z portali typu onet, wp czy historii pisanych w internecie czy czytałeś takie orzeczenie sądu? Wyluzuj trochę
To jest właśnie to. Mój brat zmarł na zawał mając 34 lata, sam w mieszkaniu, do którego ja się włamałem bo nie odpowiadał na smsy. Żona go zdradzała, a dzieciak 6 lat był u drugich dziadków. Mieszkanie kupili moi rodzice, pamiętam że nawet je remontowaliśmy. Po śmierci spaliła pamiątki rodzinne, zakazała kontaktów z dzieckiem nam, po jakimś czasie wprowadził się do niej nowy chłop, wyszła za mąż i siedzi w mieszkaniu kupionym