Wpis z mikrobloga

Polacy to Frajerzy po maksie... ten naród niczego sie nie nauczy a tym bardziej nie nauczy sie czytać umów.

i nie zrozumie że to co miało bybyć zagwarantowane w umowie musi być zapisane.
Przykładowo jesli umowie ne ma zapisanego górnego limitu oprocentowania hipoteki to znaczy że to może sie wydarzyć. a jeśli to się wydarzy to jest umoczony


Od wielu tygodni tłumaczyłem że nie będzie można refinansować #kredyt2procent innym kredytem o lepszych warunkach

bo to jest program by uwikłać niewolników w niekorzystne warunki.
od tygodni tłumaczyłem ze nadpłacić można jednorazowo ale co miesiać nie wiecej ile wynosci pierwsza rata kredytu bo jest najwyższa.

Jak mnie minusowali obecni naganiacze na kredyty hipoteczne w polsce
Jak mnie biczowali

A teraz na patelni macie gooacy news prosto z KNF
https://wykop.pl/link/7158689/knf-zablokowala-mozliwosc-zmiany-oprocentowania-stalego-na-zmienne

#nieruchomosci #finanse #kredythipoteczny #kredyt2procent #gospodarka
  • 27
@DeoLawson: ZALECENIE, nie jest zakazane ale bank nie da ci takiej możliwości (bo bankowi sie to nie opłaca) bo sie powoła na to zalecenie KNF. ROZUMIESZ???
Uposle&^%$& t o ty jesteś bo zżyjesz w Polsce i co dzień cie dumają a ty dalej sobie coś tłumaczysz
@dzikuZplasriku przecież możesz po 3 latach dowolnie nadplacić ten kredyt, a także go zrefinansować jak tylko stopy spadną i wynająć to mieszkanie nie oddając żadnych dopłat. Nie możesz go wynająć dopóki bierzesz dopłaty i musisz prowadzić gospodarstwo domowe z przerwami nie dłuższymi niż 12 miesięcy. Ty tu próbujesz wymyślić jakieś pułapki których nie ma xD
@ksiezycoweNieruchy xD tak bylo przy frankach, lub ostatnio w 2021 przy zmiennej. Co sie moze nie udac. Moze sie rzad zmienic, brakowac kasy i cofna doplaty. Cholera wie xD. Ty bierzesz kredyt na wibor i masz doplate. Nie ma doplat, to masz zwykle doplaty. UE/trybunal moze stwierdzic ze doplaty sa niekonstytucyjne bo tylko czesc je ma, a nie wszyscy. czemu Ci z 2021 nie dostana doplat?
@emil-hogan: Państwo nie płaci ci Marży banku ! masz w każdym RSSO wyszczególnione i realnie płaciśz 4.73-4.92 % w zależności od banku

jak cena spadnie ci 20 % a ty nie będziesz miał pracy to co zrobisz? Jak sprzedasz to bedziesz musiał oddac dopłaty