Wpis z mikrobloga

Polacy to Frajerzy po maksie... ten naród niczego sie nie nauczy a tym bardziej nie nauczy sie czytać umów.

i nie zrozumie że to co miało bybyć zagwarantowane w umowie musi być zapisane.
Przykładowo jesli umowie ne ma zapisanego górnego limitu oprocentowania hipoteki to znaczy że to może sie wydarzyć. a jeśli to się wydarzy to jest umoczony


Od wielu tygodni tłumaczyłem że nie będzie można refinansować #kredyt2procent innym kredytem o lepszych warunkach

bo to jest program by uwikłać niewolników w niekorzystne warunki.
od tygodni tłumaczyłem ze nadpłacić można jednorazowo ale co miesiać nie wiecej ile wynosci pierwsza rata kredytu bo jest najwyższa.

Jak mnie minusowali obecni naganiacze na kredyty hipoteczne w polsce
Jak mnie biczowali

A teraz na patelni macie gooacy news prosto z KNF
https://wykop.pl/link/7158689/knf-zablokowala-mozliwosc-zmiany-oprocentowania-stalego-na-zmienne

#nieruchomosci #finanse #kredythipoteczny #kredyt2procent #gospodarka
  • 27
RRSO


@unlucky_: @unlucky_ człowieku czy ty skończyłeś podstawówkę KNF i USTAWA mówi by bank napisał ile wychodzi
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, (RRSO)

Nie wiem skąd bierzesz wiadomości jak BANK na stronie pod Kredytem 2% pisze ci jak wół i jak policzysz odsetki to wychodzi ci 4.72%

daj mi żódło tych widomości, ja mam kumpli pośredników i deweloperów i ktoś na maxa scie wprowadza w ład albo ty robisz to za pieniądze.
@dzikuZplasriku: ubezpieczenie na życie 7-15 tys na rok XD
Masz kumpli pośrednikowi deweloperów XD
Ciekawe, oni chcieli od Ciebie 15k za ubezpiecznie? XD

Jak ty liczysz 7-15k za rok ubezpiecznie wtedy RRSO może i wynosi 5% XD
Państwo nie płaci ci Marży banku ! masz w każdym RSSO wyszczególnione i realnie płaciśz 4.73-4.92 % w zależności od banku


@dzikuZplasriku: sam to przelicz a nie patrz na rrso, rrso wyliczane jest dla calego kredytu, 25-30 lat, pierwsze 10 masz mocno zblizone do 2%, po 10 latach przyjmuja obecne stopy i marże co zawyza mocno. Stad wysoka srednia. Generalnie uwazam, ze wiekszosc ogarnietych splaci to przez 10 lat.