Wpis z mikrobloga

Ja pierdo.le, no to teraz te wszystkie memy o Cukierbergu na których Zuker wygląda jak jedną nogą w grobie, a drugą w piekle, stały się jasne i to czemu mówią na niego człowiek robot.
Przecież być jednym z najbogatszych ludzi świata i tkwić w piekle z takim potworem, to przecież lepiej przysięgam, zarabiać 3k miesięcznie.

jak on krwa ma być szczęśliwy ?? (°°

#niebieskiepaski #rozowepaski #facebook #zuckerberg #zwiazki #milosc #seks (#!$%@?) #informatyka #przegryw #bluepill #blackpill #redpill #azjatki #ladnapani #heheszki
#depresja stała się jasna
Pobierz WykopowaDekoherencja - Ja pierdo.le, no to teraz te wszystkie memy o Cukierbergu na k...
źródło: temp_file4107836863348106031
  • 69
@czescmampytanie

@WykopowaDekoherencja: ale czemu ty oczekujesz postawy alfa male od jakiegoś nerda któremu przyfarciło się ze startupem. z drugiej strony on wie że zadna zwykla laska nie byłaby z nim z pożądania, a dla takiej wietnamki jako białas jest bogiem, nie mówiąc już o kasie.


generalnie obecnie dla większości białych małolat Z taką kasą byłby Bogiem, ja bym już wolał w #!$%@? podzielić majątek i zacząć normalne życie zamiast dalej się
@drogba90:

"bardzo płytkie jest patrzenie na ludzi tylko przez pryzmat ich wyglądu"

Odniosłeś się do znaczenia wyglądu w każdym sensie a nie w ciąży, więc dostałeś zjebe haha

przeciez ona jest po ciąży świeżo xd wy trolujecie tutaj ładnie

Fikoł myślowy, sam jesteś trol ale na niskim levelu ;D
dla których szczęście to wieczne życie z modelką z victoria secret


@niejestembordomordo: chciałeś powiedzieć "wegetacja", bo wymarzone ich życie ogranicza się do siedzenia w domu i spuszczaniu spermy z układu xD