Wpis z mikrobloga

Ja pierdo.le, no to teraz te wszystkie memy o Cukierbergu na których Zuker wygląda jak jedną nogą w grobie, a drugą w piekle, stały się jasne i to czemu mówią na niego człowiek robot.
Przecież być jednym z najbogatszych ludzi świata i tkwić w piekle z takim potworem, to przecież lepiej przysięgam, zarabiać 3k miesięcznie.

jak on krwa ma być szczęśliwy ?? (°°

#niebieskiepaski #rozowepaski #facebook #zuckerberg #zwiazki #milosc #seks (#!$%@?) #informatyka #przegryw #bluepill #blackpill #redpill #azjatki #ladnapani #heheszki
#depresja stała się jasna
Pobierz WykopowaDekoherencja - Ja pierdo.le, no to teraz te wszystkie memy o Cukierbergu na k...
źródło: temp_file4107836863348106031
  • 69
@WykopowaDekoherencja z jednej strony przegrywy płaczą, że dziewczyny patrzą tylko na wygląd i stad ich kolorowe wykopowe pille, depresja i inne urojenia a z drugiej strony jak się nadarza okazja do dopierodolenia się do jakiejś kobiety za wygląd to żodyn nie odpuści. Żodyn! Przegrywy powinny mieć internet osobno!
@irolslozok @niejestembordomordo

w sumie położyłem wuja na tą dyskusje zaraz po tym jak zobaczyłem, że się zleciały simpy i pier*olą 3 po 3 swoje poprawne politycznie wizję lukierkowego świata, jakby faktycznie byli na tyle durni za dzieciaka, że jak matka mówiła takiemu, że "nie przejmuj się synku, wygląd jest nie ważny, liczy się to co masz w środku" to oni to na prawdę kupili i wyrośli na tym.

Nie myślałem, że tu