Wpis z mikrobloga

Ja pierdo.le, no to teraz te wszystkie memy o Cukierbergu na których Zuker wygląda jak jedną nogą w grobie, a drugą w piekle, stały się jasne i to czemu mówią na niego człowiek robot.
Przecież być jednym z najbogatszych ludzi świata i tkwić w piekle z takim potworem, to przecież lepiej przysięgam, zarabiać 3k miesięcznie.

jak on krwa ma być szczęśliwy ?? (°°

#niebieskiepaski #rozowepaski #facebook #zuckerberg #zwiazki #milosc #seks (#!$%@?) #informatyka #przegryw #bluepill #blackpill #redpill #azjatki #ladnapani #heheszki
#depresja stała się jasna
Pobierz WykopowaDekoherencja - Ja pierdo.le, no to teraz te wszystkie memy o Cukierbergu na k...
źródło: temp_file4107836863348106031
  • 69
@irolslozok: naprawdę brzydcy ludzie na pewno mają o wiele trudniej zbudować relację. ale znam przypadki (chociaż wiem, że to tylko anegdotyczny argument), gdzie przeciętni albo nawet ponadprzeciętni (urodą) ludzie uważali się za brzydkich albo zwyczajnie byli zaniedbani. i żyli w takim depresyjnym kociołku, który sami sobie zagotowali.

inna sprawa, że jeśli ktoś uważa się za serio brzydkiego, no to może jednak powinien obniżyć poprzeczkę, a nie rozpaczać, że nie chce ich
@niejestembordomordo wiesz co to znaczy SIPM ? No chyba nie 2 pisalem ze 2 na 500 pojdzie w brzydkie baby bo albo to albo samotnosc tego tez nie rozumiesz co ? pozatym nie o statystyki chodzi jak ty takich prostych rzeczy nie znasz i nie rozumiesz z prawdziwego zycia to co ja ci poradze wmawiasz sobie ze niewiem wszyscy sa piekni wyglad sie nie liczy bo kazdy lubi co innego hahah prosze
@irolslozok: całą dyskusję zacząłeś od statystyki i przyjmowałeś jej wyniki jako prawdę objawioną. teraz piszesz, że nie chodzi o statystykę. mylisz się w zeznaniach.

nigdzie nie napisałem, że wszyscy są piękni. napisałem, że ludzie mają różny gust, a wygląd nie jest jedyną i najważniejszą wytyczną kiedy mowa o budowaniu długofalowej relacji. to są fakty, które potwierdza obecność milionów przeciętnych, a nawet brzydkich par, które żyją na całym świecie. przykładem może być
@irolslozok: podsumujmy:

-> w większości swojego wywodu przekonujesz, że wygląd ma najważniejsze znaczenie przy wyborze partnera / partnerki i generalnie jak nie jesteś przystojny, to nic nie zdziałasz

-> jednocześnie nie potrafisz wytłumaczyć, w jaki sposób większość związków na ziemi stanowią pary przeciętne jeśli chodzi o urodę

-> nie umiesz nawet napisać składnie i bez błędów jednego zdania. masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. przywołujesz "staytystyki" bez żadnego źródła, imputujesz mi
@niejestembordomordo: podsumujmy
Wyglad jest najwazniejszy zyjesz sobie w jakims wyimaginowanym swiecie ze niby nie :)))
Oswiece cie jest najwazniejszy i nie trzeba na to statystyk :)))
Albo jestes brzydka i sobie starasz to tak tlumaczyc albo odklejonatak czy siak powidzenia