Wpis z mikrobloga

@matixrr: i to był najlepszy internet, pomimo tego rakowiska które bywały w społecznościach mogłeś się czegoś dowiedzieć od wszelkiej maści for, gdzie byli już przynajmniej TROCHĘ ogarnięci

dziś na fb większość wartościowego contentu nie jest wcale indeksowana, a zamknięte grupy znowu są jeszcze większym rakowiskiem niż te wyżej przytoczone stare fora
@L3gion a to dopiero początek. Dodaj do tego topowe wyniki w wyszukiwarkach od tego kto zapłaci, fejkowe opinie na wszelkich stronach, firmy zajmujące się budowaniem opinii. Wszystko jest sztuczne do porzygu. Fejsbuk wypełniony reklamami, i w ogóle sociale, na których już nie ma znajomych, tylko wykorzystujemy je do obserwowania bezmózgich influencerów. YouTube agresywnie wciskający reklamy w każdy filmik. Do tego reklamy są profilowane pod użytkownika.
Farmy trolli na wszystkich stronach, mające na
przez te wszystkie zmiany ostatnich lat mi to wyszło na dobre, przestałem wogle korzystać z takich rzeczy jak fb czy ogladac cokolwiek innego niz puszczenie muzyki na yt. jedyna rzecz jaką opłacam co miesiąc to spotify bo prawie wszędzie mam słuchawki i faktycznie jest to dla mnie użyteczne. zmiany widać bardzo duże a ten fakt że wyszukujac coś na yt, pokazuje po chwili cos zupelnie innego polecanego to jest juz gruba przesada.