Wpis z mikrobloga

Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią ocen 9.5 i zero (aż do tej pory) negatywnych opinii xD

Chłop mnie straszy sądem za opinię, chcę kupić samochód, a potem znowu straszy sądem za fałszywe dane na Google xD

I jeszcze JEGO INFORMATYK JUŻ MNIE NAMIERZYŁ PO IP - chłop wysyła mi zdjęcia mojego domu (no niezbyt) na podstawie adresu rozliczeniowego z Booking xD
#patologiazewsi #patologia #heheszki #wakacje #prokuratordziurawdupie
F_Ogot - Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią oc...

źródło: Screenshot_20230613_094842_Messages

Pobierz
  • 91
@F_Ogot: powiem jedno, jeżeli macie możliwość to zamiast na wczasy w pl to jedzcie za granicę. inny świat, 100000x lepiej jest wszystko, zwłaszcza ludzie i ich zachowanie i przy okazji zobaczysz coś nowego czy poznasz inne kultury czy ich zwyczaje itd. zwłaszcza że obecnie ceny w pl są takie wysokie, że za granicą płacisz w zasadzie to samo co w polsce tyle że w innej walucie, często wychodzi nawet taniej. typu
@F_Ogot: Kumpel miał podobną sytuację w Katowicach - ocena ponad 9, zajechali na miejsce, syf kiła i mogiła, gniazdka wisza ze ścian. Dzwoni do chłopa i zgłasza bookingowi co i jak pierwszego dnia, chłop mówi że go nie ma w kato i nie przyjedzie.
Kumpel wrócił po 3 dniach do domu, na drugi dzień informacje że #!$%@? mu mieszkanie, straszy sądem xD
Booking ma w dupie