Wpis z mikrobloga

Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią ocen 9.5 i zero (aż do tej pory) negatywnych opinii xD

Chłop mnie straszy sądem za opinię, chcę kupić samochód, a potem znowu straszy sądem za fałszywe dane na Google xD

I jeszcze JEGO INFORMATYK JUŻ MNIE NAMIERZYŁ PO IP - chłop wysyła mi zdjęcia mojego domu (no niezbyt) na podstawie adresu rozliczeniowego z Booking xD
#patologiazewsi #patologia #heheszki #wakacje #prokuratordziurawdupie
Pobierz F_Ogot - Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią oc...
źródło: Screenshot_20230613_094842_Messages
  • 91
@F_Ogot: poprosiłbym o nazwę tego przybytku chciałbym się wybrać i jeśli nie byłbym zadowolony z usług to wystawiłbym opinie, działając w handlu nie ma miesiąca żeby ktoś mnie nie straszył pozwem, prawnikiem. Kilku gagatków z OLXa skończyło z nakazem zapłaty a jeden z komornikiem za cwaniakowanie po nieodbieraniu przesyłek za pobraniem. Z tym panem chciałbym się bardzo skonfrontować na sali sądowej którą zapewne widział w paradokumencie o sędzi Annie Marii Wesołowskiej
@F_Ogot jeśli miał tyle dobrych opinii to z tobą chłopie jest coś nie tak, powinni cię dojechać choćby dla rozrywki. Robactwo polactwo zawsze niezadowolone
@F_Ogot: A widzicie, wystarczy być uczciwym, ciężko pracować i masz fajny biznes, który generuje pieniądze.
Takie ss'y pokazują właśnie jacy ludzie się dorabiają.
@Mlekkko booking ma juz to totalnie gdzies. Ostatnio sie spieszylam i zarezerwowalam na slepo nocleg przez booking, oceny chyba w okolicy 8.7 wiec spoko, dopiero w pociagu zaczelam czytac opinie na google maps - brak tego ''hotelu'' na mapie, brak instrukcji jak sie do niego dostac, brak recepcji, ziomek nie odbiera w ogole telefonow jak ktos dzwoni z obcego numeru albo mowi po angielsku, no smiech na sali. Mialam mnostwo klopotow zeby
Chłop mnie straszy sądem za opinię, chcę kupić samochód, a potem znowu straszy sądem za fałszywe dane na Google xD


@F_Ogot: #!$%@?, co za #!$%@? akcja xD o ile nie naklamales w opinii, to jestes nie do ruszenia, za to on Ci sie odgraza, co juz legalne nie jest. Napisz mu, ze pokazales screena na portalu z informatykami I prawnikami I ze sam pod soba dol kopie, bo prawo nie jest