Wpis z mikrobloga

Wykopki to jednak mają kał zamiast mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Elita internetu promuje protest przeciwko kredytom 0 % organizowaną przez organizację o nazwie "Czerwoni", którzy na swoim fanpejdżu propagują tego typu kwiatki XDDD
Ja już jestem pewien, że jak coś wpasowałoby się w waszą narrację, to w jednym szeregu poszlibyście nawet ze zwolennikami nazizmu robiąc fikoła, że ktoś musi zorganizować protest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli nie jesteście w stanie znaleźć normalnego organizatora, który nie odwołuje się do zakazanego przez Konstytucję RP ustroju totalitarnego jakim jest w tym przypadku komunizm czy też inny faszyzm, to raczej nie dodaje to pozytywnego rozgłosu sprawie. Ponad 800 wykopów na głównej protestu organizacji czerwonych odklejeńców. Gratulacje ! Jak nie Putin i faszyści, to teraz czerwoni. Fajne macie te autorytety, nie ma co ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazwykopkow #wykop #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi #nieruchomosci
Lambo994 - Wykopki to jednak mają kał zamiast mózgu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Elita internetu promu...

źródło: image

Pobierz
 • 20
 • Odpowiedz
 • 9
@Kalifornix: No wybacz, ale ponad 800 wykopów na głównej to nie jest jakaś mała grupa. Do tego odklejeńcy robią fikoły, że no ktoś zorganizować musi. Tak więc pytam czy z sympatykami III Rzeszy też poszliby ramię w ramię? No i kolejne fikoły. A co najlepsze nie robią ich tylko lewaki, które teoretycznie ze swoimi poglądami mogliby wspierać tego typu organizację, ale również wielcy prawicowcy i anty-komuniści ( ͡° ͜ʖ
 • Odpowiedz
@Lambo994: Wykopków jest kilkaset tysięcy, jak nie kilka milionów, czyż nie? I na podstawie 800 z nich pakujesz wszystkich tutaj obecnych, w tym siebie samego, do jednego wora. W końcu ty też jesteś jednym z tych kilkuset tysięcy zarejestrowanych na tym portalu.
 • Odpowiedz
 • 1
no i #!$%@?, przez Ciebie usunęli 2 znaleziska na ten temat


@wredny_bombelek: Raczej przez to, że Ci co to wrzucali nawet nie spojrzeli co dokładnie wrzucają i kogo pośrednio promują, tylko walnęli na pałę, bo hurr durr protest ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
 • Odpowiedz
 • 1
@wredny_bombelek: Chyba mnie trochę przeceniasz ziom, bo aż tak mocny nie jestem, żebym miał wpływ na decyzję moderów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podejrzewam, że jak nie będzie jakiś grafik stricte komunistycznych to nie będzie wtedy powodów do usunięcia.
 • Odpowiedz
Chłop mimo wszystko zwrócił uwagę, że to protest organizowany między innymi przez komuchów. Trochę smród i trochę szkoda, że tylko takie środowiska próbują to ogarnąć.
 • Odpowiedz
@Lambo994: wykopki potrafią czytać tylko tytuły. Dzbany, ile tu już widziałem wykopanych fejkow XD

Ale promowanie protestu organizowanego przez komuchow to nowy level xD
 • Odpowiedz
@Lambo994: aha czyli lepiej w ogóle nie protestować bo na protest przyjdzie kilku komuchów. Z resztą skoro to są ludzie którzy propagują zakazane w Polsce ustroje to dlaczego ci ludzie nie są w więzieniach? Powinieneś zgłosić sprawę na policję, bo jeżeli jesteś świadkiem przestępstwa i nie reagujesz sam jesteś przestępcą.
 • Odpowiedz
 • 1
wykopki potrafią czytać tylko tytuły. Dzbany, ile tu już widziałem wykopanych fejkow XD


Ale promowanie protestu organizowanego przez komuchow to nowy level xD


@unlucky_: Panie kochany. Wrzucanie fejków z rzekomą wypowiedzią Sienkiewicza o byciu przez Polskę "peryferyjnym krajem", której nigdy nie powiedział i za którą klub Jagieloński wielokrotnie przepraszał to jedno. To już wśród wykopków standard i można zrozumieć, że nie umieją w research zbyt topornie brzmiącej wypowiedzi.. Natomiast promocja protestów
 • Odpowiedz