małymi krokami wypracowuję zysk dla naszej firmy. A wy co zrobiliście dla wspólnego dobra?
#gielda

Paweł Jaskanis - dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - został odwołany z funkcji. To pokłosie zorganizowanego na dziedzińcu muzeum koncertu muzyki techno. Informację o odwołaniu Jaskanisa przekazał wiceminister kultury Maciej Wróbel.
z

Internauta wykonał zdjęcie plaży z mola w Brzeźnie. Na dalekim planie (dokładnie 2km) widać zarys Portu Gdańsk, na którym widnieją znaki zakazu fotografowania. Teraz o swoim wyczynie będzie musiał opowiedzieć policji, naruszył bowiem przepisy Ustawy o obronie Ojczyzny.
z
źródło: Bez tytułu
Pobierz
źródło: temp_file5442859498352744910
Pobierz
Po niemal dwóch dekadach od premiery polskiego filmu Vinci ruszyły zdjęcia do kontynuacji. Za sterami powraca Juliusz Machulski, a w rolach głównych ponownie wystąpią Robert Więckiewicz i Borys Szyc.
z
źródło: obraz_2024-08-25_205929205
Pobierz
źródło: bigger_fish
PobierzRocznica
od 29.10.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Przecież to organizator dostał rachunek za trawnik, a nie muzeum.