Wpis z mikrobloga

Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią ocen 9.5 i zero (aż do tej pory) negatywnych opinii xD

Chłop mnie straszy sądem za opinię, chcę kupić samochód, a potem znowu straszy sądem za fałszywe dane na Google xD

I jeszcze JEGO INFORMATYK JUŻ MNIE NAMIERZYŁ PO IP - chłop wysyła mi zdjęcia mojego domu (no niezbyt) na podstawie adresu rozliczeniowego z Booking xD
#patologiazewsi #patologia #heheszki #wakacje #prokuratordziurawdupie
F_Ogot - Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią oc...

źródło: Screenshot_20230613_094842_Messages

Pobierz
  • 91
  • 2
jakie kroki poczyniłeś? Napisałeś do booking? Masz zamiar zgłaszać gdzieś te groźby czy dajesz sobie spokój?


@Smartek: Zgłosiłem do Booking i wysyłałem zrzuty ekranu. Na infolinii powiedzieli mi, że sprawa jest poważna (hehe).

Myślę że przejść na policję się mogę. Jednak jest poczucie zagrożenia.
trzeba było od razu z miejsca dzwonić do supportu bookingu. Powinni Cię w ciągu tych 2 godzin spokojnie relokować do innego obiektu na koszt tamtego


@BjornIronside: Nic takiego by się nie wydarzyło. Miałem analogiczną sytuację, lokal #!$%@?, śmierdzi i skrzypi lodówka, a booking powiedział, że załatwią mi nowe spanie tylko i wyłącznie wtedy, kiedy host odmówi mi noclegu. Do czego oczywiście nie doszło, bo host twierdził, że nic takiego nie
@maxpawkas: to ja może opowiem swoją historię sprzed 2 tygodni. Dzień przed wyjazdem sprawdzam jak wygląda sprawa zameldowania. Wchodzę w konwersację z obiektem a tam pusto. Piszę do nich, odpisują mi że mają nagłe prace konserwatorskie i nie będę mógł tam spać (tutaj jak się później okazało powienienem już zgłaszać sprawę do bookingu i jeśli będziecie miec podobną sytuację to tak róbcie). Proponują mi dwa inne mieszkania. Lokazliacja spoko, standard podobny,
@BjornIronside: Prawdopodobnie dlatego, że odmówili Ci noclegu w oryginalnie zarezerwowanym miejscu. Ja o mojej historii chciałem nawet zrobić chryje na Wypoku, ale to był tygodniowy, bardzo intensywny wyjazd służbowy, a po powrocie już mi się nie chciało.
  • 0
@23kulpamens: Nie przytoczę opinii - wykopki za chwilę znajdą ośrodek i zrobią rajd.

W skrócie - było brudno, ciasno. Zapach nieprzyjemny, a łóżka niewygodne. Gospodarz miły i pomocny. 3/10

I za coś takiego mnie chłop zaczął nękać.