Wpis z mikrobloga

Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią ocen 9.5 i zero (aż do tej pory) negatywnych opinii xD

Chłop mnie straszy sądem za opinię, chcę kupić samochód, a potem znowu straszy sądem za fałszywe dane na Google xD

I jeszcze JEGO INFORMATYK JUŻ MNIE NAMIERZYŁ PO IP - chłop wysyła mi zdjęcia mojego domu (no niezbyt) na podstawie adresu rozliczeniowego z Booking xD
#patologiazewsi #patologia #heheszki #wakacje #prokuratordziurawdupie
F_Ogot - Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią oc...

źródło: Screenshot_20230613_094842_Messages

Pobierz
  • 91
@F_Ogot

1. Twoje przekonanie o prokonsumenckim nastawieniu Bookingu bazuje zapewne na pozytywnych doświadczeniach sprzed kilku lat. Rozczaruję Cię, ale obecnie Booking ma w dupie klientów i prędzej stanie po stronie hosta niż Twojej. Zgłoś oczywiście, ale nie oczekuj cudów.
2. Chłop może Cię pozwać, ma do tego prawo. Ale nie ma prawa Cię zastraszać, a to zrobił. Zgłoś to na policję – masz podstawy do obawiania się o swoje bezpieczeństwo, zwłaszcza że
@F_Ogot: nie żeby coś, ale pisanie komuś, że się go pozwie itp. to nie są żadne groźby karalne. xD

Ja bym odpisał jedynie "ok" i tyle. Nic tak nie wkurza takich ludzi jak ignorowanie ich.