Wpis z mikrobloga

Kaśka skupowała wszystkie dipy od 200$ w dół na #tesla, nawet wczoraj, aktualnie to największą pozycja w arkk. Będzie śmiesznie jak okaże się, że miała rację. Znowu xD
#gielda
  • 16
  • Odpowiedz
via Android
  • 6
@Spojler22 Cathie wood. Szefowa funduszu ARKK. Skupowała akcje Tesli, które leciały sobie lotem swobodnym w dół od 200$ w dół przez cały początek roku 2024.
Jej przewidywania co do akcji Tesli to cena 2000$ za akcję w 2027 roku.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@151346136 już pisałem, że w kwestii Tesli raz już miała rację. Nie kłóć się z faktem.
Reszta mnie interesuje, dla mnie to dalej memowa ciocia. I dla innych też powinna.
  • Odpowiedz
już pisałem, że w kwestii Tesli raz już miała rację. Nie kłóć się z faktem.


@gonzo91: tez kiedys raz mialem racje ;)
nawet maniek nie moze zaprzeczyc, ze kiedys cos trafilem
  • Odpowiedz
kasy nie położe bo dla mnie za duży risk, ale kontrajanska natura podpowiada mi że wszyscy mowią że sie #!$%@?, to pewnie się bedzie odwrotnie :D

zobaczymy jak ten komentarz sie zestarzeje jutro albo w piątek
  • Odpowiedz
@151346136 jeden trejd płaci za wszystko i Kaska dobrze o tym wie, dlatego wjechała po same cyce w TSLA i jak zrealizuje się jej PT 2000$, znów będzie kochana na Wall Street ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: Nie wydaje mi sie, zebym potrzebowal zarzadzajace funduszem, ktoremu mialbym placic niemale prowizje, do stawiania wszystkiego na jeden stok.

To nie uczyni z niej dobrego zarzadzajacego, tak samo jak hazardzista, ktory wygra w ruletke nie jest mistrzem ruletki

Dobry zarzadzajacy regularnie pokonuje rynek, zarzadza ryzykiem, nie notuje 80% DD.
Taki DD to dyskwalifikacja i nikt kto ma conajmniej dwie szare komorki nie powierzy jej pieniedzy
  • Odpowiedz
@gonzo91: sama cathy wood nie jest dla mnie żadnym wyznacznikiem ale na longterm tesla jest jak najbardziej dobrym wyborem, choć wciąż nie powiedziałbym że jest tanio. No ale nie dla wykopków takie podejście 5+ lat, tu wszystkich łapy świeżbią po max kilku miesiącach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz