Wpis z mikrobloga

Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią ocen 9.5 i zero (aż do tej pory) negatywnych opinii xD

Chłop mnie straszy sądem za opinię, chcę kupić samochód, a potem znowu straszy sądem za fałszywe dane na Google xD

I jeszcze JEGO INFORMATYK JUŻ MNIE NAMIERZYŁ PO IP - chłop wysyła mi zdjęcia mojego domu (no niezbyt) na podstawie adresu rozliczeniowego z Booking xD
#patologiazewsi #patologia #heheszki #wakacje #prokuratordziurawdupie
F_Ogot - Już wiem dlaczego najgorsza rudera w jakiej spałem ma na #booking średnią oc...

źródło: Screenshot_20230613_094842_Messages

Pobierz
  • 91
@F_Ogot: #!$%@? 9,5 xD jak ostatnio wybierałem hotel na narty we Włoszech własnie na bk, to 9,5 miały tak świetne miejscówki..a tutaj to samo u jakiś polskich januszy
  • 0
trzeba było od razu z miejsca dzwonić do supportu bookingu. Powinni Cię w ciągu tych 2 godzin spokojnie relokować do innego obiektu na koszt tamtego


@BjornIronside: Bym może tak zrobił. Ale to było zadupie na samym końcu Polski, gdzie ogólnie ośrodków jest w sumie z 5. Do tego byłem po 7h jazdy samochodem i była już 23:30.
@F_Ogot: mnie kiedyś straszono sądem za opinię, że sprzedający w sklepie pobrał opłatę za produkt, a gdy chciałem go odebrać, wycwanił się i nie chciał mi go dać, bo na paragonie była jedna, łączna suma za 3 produkty, bez wyszczególnienia ile za co. Straszył, że nie mam dowodu na to, że pobrał kasę za ten produkt, więc zmieniłem treść na "nie jestem zadowolony z usług tego sklepu".
@F_Ogot: Kiedyś to mieli "moich prawników" albo "wujka w policji". Teraz widze że ewuolowało i jest "mój informatyk". Pewnie syn z gimnazjum, który się zna bo gra w gry.