Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@szyderczy_szczur: Lepiej jest mieć krótką pamięć, gdy przypominasz innym o czymś to są źli, nie chcą pamiętać, ludzie wymazują szybko z głowy niewygodne fakty, fajne rzeczy też wiec kiszka po całości. Może dlatego nie pamiętają czemu są z kimś w związku albo co było dobre. Każdy pamięta co chce, a chce zwykle mało lub nie umie więcej.

Ale to są urodziny. Wszystkiego najlepszego zapominalski smuteczku ( ͡° ͜ʖ ͡
arinkao - @szyderczy_szczur: Lepiej jest mieć krótką pamięć, gdy przypominasz innym o...

źródło: bday-905

Pobierz
@Mr_3nKi_: morda, to nie tak wygląda jak napisałeś, że tam większość ludzi takie objawy ma, bo to, że ktoś sobie rozkminia, czy maniura nie wali go po rogach, jak nie odzywa się od 3 dni to co innego niż tego typu stany przy chorobie czy tam zaburzeniu jakimś.
Ja trochę wiem jak to jest, bo kilka lat temu przez rok byłem taki odklejony w psychozie amfetaminowej, a to zbliżone jest mocno
@smuteczek2000s: Medycyna z każdym dniem czyni postępy. Nawet jeśli dzisiaj nie da się czegoś wyleczyć czy zaleczyć nie znaczy, ze za pół roku czy rok nie będzie to już rozwiązane.
Jeśli jesteś wyjątkowo ciężkim przypadkiem, ze normalne leki nie działają czy coś to poszukaj dojścia do badań klinicznych gdzie właśnie takie leki które dobrze rokują i są jeszcze przed wprowadzeniem na rynek muszą być w pierwszej kolejności przetestowane na pacjentach z
@Mr_3nKi_: stan choroby psychicznej od stanu nie chorobowego różni się zawsze tym że objawy sprawiają Ci ból psychiczny i nie pozwalaja normalnie funkcjonować. Każdy albo prawie każdy ma np. delikatne "zaburzenia" seksualne np kręca Cie jakieś konkretne sytuację, filigranowe kobiety, konkretne pozycje itd. Problem i choroba pojawia się jednak dopiero wtedy gdy nie jesteś zaspokoić się seksualne w inny sposób i myślisz tylko o tym. Podobnie jest z innymi chorobami psychicznymi.
@robertx: schizofrenia wbrew pozorom świetnie działa na leki. Nie orientuje się w temacie świetnie ale warto próbować. Ze schizofrenie jest największy problem podczas ataku że chory nie wie że jest chory i się w ogóle nie leczy. Wystarczy jakąś przerwa w leczeniu nie wzięcie leków i jak jest powrót choroby długotrwały to trzeba by było siła leki podawać żeby to coś dało.