Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@smuteczek2000s Niestety wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że nawet zwykła depresja może się upsychotycznić. Jest to jeden z powodów, przez które niby zwykli ludzie nagle ćwiartują bliskich. Tak naprawdę każdy może na to zachorować. Dziwne, że leki nie działają, no ale z lekarzem nie dyskutuje. Byle byś je regularnie brała i chodziła na terapię (choć tu jest to drugorzędna forma leczenia). Wszystkiego najlepszego i dużo sił do walki
@arinkao: W ogóle po co ty w tym wątku? Ty się chwalisz? Coś na zasadzie TO FAJNIE ZE TRACISZ PAMIĘĆ ALE JA JAK SIĘ SKUPIĘ TO MOGĘ SOBIE PRZYPOMNIEĆ CO ROBIŁAM W NIE WIEM, ZESZLY PONIEDZIAŁEK?

Dziewczyna ma problemy psychiczne i źle się czuje a ty wchodzisz jak madka córki studiującej prawo i się przechwalasz, że pamiętasz kaszkę manną. Bro wtf

@smuteczek2000s Duzo zdrówka, trzymaj się i wszystkiego najlepszego
@smuteczek2000s: Zainteresuj się i wprowadź dietę Keto a później Carnivore, a wyleczysz się ze wszystkich dolegliwości. Wiem że to wymaga przełamania się, bo nie jest to częścią mainstreamu, jednakże warto, nic nie tracisz, a możesz zyskać. Jeśli te diety będą dla Ciebie za trudne, to po prostu zacznij ograniczać Węglowodany, a później pomyślisz o kolejnych krokach.