Wpis z mikrobloga

Cześć koleżanki i koledzy ʕʔ

Przychodzę dziś z mini ogłoszeniem:
Zadbajcie o to, aby w recepcie był wpisany Wasz aktualny adres, pod którym przebywacie, żeby w razie pomyłki nie trzeba było prosić policji o pomoc w znalezieniu Was. Do e-recept można dopisać numer telefonu, więc polecam uzupełnić również taką informację.

Koniec ogłoszenia, miłego wieczoru ()

#dwafartuchywaptece #apteka #farmacja #zdrowie #leki #pracbaza #praca #medycyna
dwa__fartuchy - Cześć koleżanki i koledzy ʕ•ᴥ•ʔ

Przychodzę dziś z mini ogłoszeniem:
...

źródło: IMG_20230531_191510

Pobierz
  • 67
@BackInBlack: a przebywasz pod adresem email? :P
Adres w recepcie musi być podany, niestety nie każdy to aktualizuje w przychodni np. po przeprowadzce. Czasami widuję też adresy mailowe, niektórzy mają wpisane w danych pacjenta
@cooles: u lekarza/w przychodni/szpitalu podajesz swój adres, który widzimy podczas realizacji recepty. Tylko niektórzy nie aktualizują tych danych po przeprowadzce lub mają wpisany adres zameldowania np. u rodziców, gdzie wcale nie mieszkają :)
aktualny adres, pod którym przebywacie, żeby w razie pomyłki nie trzeba było prosić policji o pomoc w znalezieniu Was.


@dwa__fartuchy: Żywcem mnie nie wezmą! I lepiej się nie rozpruj, bo wiem, że dilujesz zielskiem. Jak zjadę na puchę, to od razu puszczam gryps chłopakom na wolności, kto mnie sprzedał. Przez lipo się dogadamy. Po tym pucowanie się na spacerniaku nie pomoże.