Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

688

Rybnik. Otworzył klub w czasie pandemii COVID-19. Sąd go właśnie uniewinnił

Rybnik. Otworzył klub w czasie pandemii COVID-19. Sąd go właśnie uniewinnił

Sąd Okręgowy uniewinnił Marcina Kozę, oskarżonego o sprowadzenie zagrożenia dla życia i zdrowia dla wielu osób, poprzez otwarcie klubu Face2Face w Rybniku w trakcie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Trzebieslawice
Trzebieslawice
Trzebieslawice
z
rybnik.naszemiasto.pl
dodany: 30.07.2025, 10:55:56
  • #
    rybnik
  • #
    slask
  • #
    prawo
  • #
    koronawirus
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Sądy 24-godzinne zaczęły działać
konto usunięte
z gazeta.policja.pl
  • 9
Ale tam były dymy !!
matthewonthego
z youtube.com
  • 0

Komentarze (89)

najlepsze

gundis25
gundis25
gundis25
30.07.2025, 12:00:50 via Wykop
  • 331
Brawo wolne sądy!!! 5 lat czekania i w końcu mamy wyrok. Za następne 5 lat dostanie odszkodowanie i zadośćuczynienie, całe 5000zł.
Po to te pajace z POPiSu zniszczyły sądownictwo żeby biedny naród nie mógł dochodzić swoich praw.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

r.....w
r.....w
konto usunięte 30.07.2025, 12:33:48 via Wykop
  • 46
@gundis25: "Sądy 24-godzinne zaczęły działać"
  • Odpowiedz
gundis25
gundis25
gundis25
30.07.2025, 13:52:49 via Wykop
  • 88
Sądy 24-godzinne


@radiopiotrkow: One są po to żeby karać ciebie przez państwo, nie na odwrót.
  • Odpowiedz
onituonitam-hihi
onituonitam-hihi
onituonitam-hihi
30.07.2025, 11:25:48 via Android
  • 151
Ja bym komendantowi i tym milicjanta teraz sprawę cywilna założył bo to oni szkodzili Narodowi Polskiemu gnębiąc nas !!! Ja jestem z tych ludzi pamiętliwych w stosunku jak nas wtedy traktowali i jak do polityków szkoda ze jestem w miejszoszosci bo przy urnach wyniki były by inne
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Silence369
Silence369
30.07.2025, 12:12:50 via Wykop
  • 29
@onituonitam-hihi: Nic im nie zrobisz. System jest taki, że jak nie staniesz zawsze d. z tyłu bo taki ma być.
  • Odpowiedz
pedalarz
pedalarz
30.07.2025, 16:44:28 via Wykop
  • 26

Komentarz usunięty przez moderatora

MazurskiSmak
MazurskiSmak
30.07.2025, 13:03:20 via Android
  • 108
Można sobie wytrzeć pysk prawem, konstytucją, można pałować ludzi, wywlekać ich za fraki... Potem zbierze się banda klakierów którzy powiedzą że brawo policja, że oni wykonują swoje rozkazy a w ogóle to trzeba było siedzieć w domu bo pan premier tak na Twitterze napisał. Zniszczą ci życie, dorobek, czasami zabiją na komendzie. Przy dobrych wiatrach doczekasz "sprawiedliwości" tylko do czego potem wracać? A po klakierach został tylko smród i pusty plac
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
30.07.2025, 17:57:17 via Android
  • 22
@editores to się wyprowadź do Rosji albo Korei północnej jak lubisz totalitaryzmy ale tutaj proszę tego nie siać
  • Odpowiedz
Krupier
Krupier
30.07.2025, 18:14:03 via Wykop
  • 19
Byłą siłą wyższa. Według mnie powinni strzelać do nienoszących maseczek.


@editores: dlaczego chcesz strzelać do papieża? Ty masz coś z głową?
Krupier - >Byłą siłą wyższa. Według mnie powinni strzelać do nienoszących maseczek.

...

źródło: 89cf439685d87300e8a4c111a20fba709c4cbd7f5dddd1839f5606a9711f7958

Pobierz
  • Odpowiedz
Czolgowy_tank
Czolgowy_tank
30.07.2025, 11:53:10 via Wykop
  • 59
Za to co PiSowcy zrobili z Polską za Covidu już nigdy nie powinni rządzić tym krajem.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Silence369
Silence369
30.07.2025, 12:17:04 via Wykop
  • 86
@Czolgowy_tank: Większość parlamentu poza nimi krytykowała ich jeszcze za opieszałość we wdrażaniu restrykcji i przymusu szczepień. To, że ta hucpa przeszła bez echa a Von Der Leyen i inni tacy zamiast zgnić w pierdlu kontynuują swoją misję, świadczy o tym, że świat z grubsza składa się z szaleńców zarządzających idiotami.
  • Odpowiedz
debiec
debiec
30.07.2025, 13:16:22 via Wykop
  • 39
@Czolgowy_tank: wyobraź sobie co byłoby za lewakow z po. PisDY tez pokazały na co je stać. Co z uruszulka i jej smskami od pfizera? Jesteśmy szara masa ktora ma tyrac na ich utrzymanie. Nie ma za co.
  • Odpowiedz
Brakus
Brakus
30.07.2025, 17:01:00 via Android
  • 46
Chciałbym przypomnieć, że do akcji zamknięcia skierowano 200 policjantów xd Silni wobec słabych...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WUJICO
WUJICO
WUJICO
30.07.2025, 20:05:08 via Wykop
  • 20
@Brakus: Tam były niezłe dymy. Raz policja w czasie imprezy weszła do klubu i zaczęła psikać gazem. Ludzi wywalali na zewnątrz bez kurtek, a była wtedy zima i chyba nawet śnieg padał. W inne dni stali przed klubem i nie dali nawet wejść do środka właścicielowi. Tam ogólnie było bezprawie niezłe. Czasy covida to już niektórzy nie pamiętają i na co policje było stać.
  • Odpowiedz
SpasticInk
SpasticInk
30.07.2025, 20:20:49 via Wykop
  • 18
@Brakus: oni tylko wykonywali rozkazy ¯\(ツ)/¯
SpasticInk - @Brakus: oni tylko wykonywali rozkazy ¯\(ツ)/¯

źródło: 2025-07-30_22h20_12

Pobierz
  • Odpowiedz
debiec
debiec
30.07.2025, 13:14:49 via Wykop
  • 25
Ile zejdzie ze sprawą zamknięcia lasów i cmentarzy? morawiecki ty pokrako bez napleta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
30.07.2025, 18:54:41 via iOS
  • 21
Zabawne, że przed covidem w kominiarce czy nawet kasku motocyklowym jak chciało się wejść do sklepu, czy na stację benzynową to czasem sie obsluga oburzała. W czasie covidu było odwrotnie. Bez zakrytej twarzy nie można było hehehehe. A ja wrzucę tylko to. Dobrze, że nie poddałem się presji otoczenia i się nie szczepiłem
PeckhamLondyn - Zabawne, że przed covidem w kominiarce czy nawet kasku motocyklowym j...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Erk700
Erk700
31.07.2025, 14:55:26 via Wykop
  • 1
@editores: Ludzie wklejają obrazki, których nie rozumieją
  • Odpowiedz
Erk700
Erk700
02.08.2025, 08:33:57 via Wykop
  • 0
wirus jest tak mały że przedostaje się między cząsteczkami plastiku


@PeckhamLondyn: Przecież cząsteczki wody są znacznie mniejsze, a plastik jest wodoodporny
  • Odpowiedz
Bpnn
Bpnn
Bpnn
30.07.2025, 16:47:43 via Wykop
  • 17
Wolne sądy

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
PeckhamLondyn
30.07.2025, 18:35:56 via iOS
  • 1
@Bpnn wolniej pracować się już nie da, a więc wolne sądy. Jak najbardziej nazwa trafiona
  • Odpowiedz
dumpmuzgu
dumpmuzgu
30.07.2025, 17:21:52 via Wypiek
  • 10
Elegancko.
Ale dlaczego nadal są wystawiane skierowania na szczepienie przeciwko kowid? Nie ma na co p-----------ć pieniędzy? Odmówiłem wtedy szczepienia więc to chyba normalne, że nadal nie chcę się szczepić i nie mam zamiaru w przyszłości. Ale nadal wystawiane są na mnie skierowania do szczepienia. Zmienia się tylko syf, który jest w ampułkach. W tamtym roku był większy wybór preparatów i to się zmienia co parę miesięcy.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

matthewonthego
matthewonthego
matthewonthego
30.07.2025, 18:55:38 via Wykop
  • 7
To już 4 lata od tego cyrku !
matthewonthego - To już 4 lata od tego cyrku !
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3571
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?
3033
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
2983
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
Naprawa za 500 zł zamiast 12 000 zł, a w pakiecie szantaż i niszczenie opinii
2655
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
Urzędy i wodociągi przechodzą na 4 dni pracy. Rząd zapłaci z podatków
1865
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #slask
  • #zory
  • #gliwice
  • #kolej
  • #zwierzeta
  • #polska
  • #ciekawostki
  • #jastrzebiezdroj
  • #heheszki
  • #wodzislaw
  • #katowice
  • #muzyka
  • #wodzislawslaski
  • #kamyczkizwykopem
  • #patologiazmiasta

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia