Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym mieć żonę. Nawet jakbym był zmęczony i wkurzony pracą czy czymkolwiek to właśnie w domu znalazłbym ukojenie. Zawsze jakby było źle myślałbym "jeszcze trochę i w końcu wracam do domu". Miałbym wsparcie i nie stałbym w miejscu bo chciałaby żebym stawał się leszy. Jakbym miał gorszy okres to wyciągnęłaby mnie z tego. Nie musiałbym mieć znajomych bo ona by była najlepszą przyjaciółką - dzieliła by zainteresowania, jeździła ze mną czy oglądała te same rzeczy. Nie czułym się nigdy samotny. Żeby nie wpaść w rytunę to zaskakiwała by mnie różnymi rzeczami - spontaniczny obiad czy wyjazd. Byłaby dumna ze mnie i okazywała dużo uczucia. Gdybym był chory zaopiekowałaby się. Co roku myślelibyśmy gdzie tym razem pojechać na wakacje i czekali do lata. W zimie nastrojowo urządzili dom i czekali do świąt. Wzajemnie byśmy się tak nakręcali. Dużo uczucia, romantyczności i takiej dziecięcej beztroskości. Po prostu moje życie nabrałoby kolorów.

#przegryw #tfwnogf #slub #zona #zwiazki #relacje #blackpill #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #zycie #takaprawda #gorzkiezale #feels #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym mieć żonę. Nawet jakbym był zmęczon...

źródło: comment_1640524186o71Ur2CO8XLdHT8H2U3j1D

Pobierz
  • 30
@mirko_anonim: mam gorzka prawdę dla Ciebie. Nie ma czegos takiego a jak jest to przez chwile. Piszę to jako 34 letni singiel którego potrafi mocno zaboleć samotność i demo wersja życia.

A związki próbowałem budować od 14rz. Czyli już od przeszlo 20 lat.
@mirko_anonim: jest to pewien ideał do którego warto jak najbardziej dążyć, ale żeby do niego dojść to trzeba w dwójkę się o to starać i mieć taką wizję. Niestety najczęściej okazuje się że żadna ze stron nie godzi się na takie kompromisy a nawet pomimo jasnego celu ma odmiennie metody przejścia tej ścieżki. Kiedyś być może ludzie by ze sobą trwali by dojść do celu ale dziś kończy się to szybkim