Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym mieć żonę. Nawet jakbym był zmęczony i wkurzony pracą czy czymkolwiek to właśnie w domu znalazłbym ukojenie. Zawsze jakby było źle myślałbym "jeszcze trochę i w końcu wracam do domu". Miałbym wsparcie i nie stałbym w miejscu bo chciałaby żebym stawał się leszy. Jakbym miał gorszy okres to wyciągnęłaby mnie z tego. Nie musiałbym mieć znajomych bo ona by była najlepszą przyjaciółką - dzieliła by zainteresowania, jeździła ze mną czy oglądała te same rzeczy. Nie czułym się nigdy samotny. Żeby nie wpaść w rytunę to zaskakiwała by mnie różnymi rzeczami - spontaniczny obiad czy wyjazd. Byłaby dumna ze mnie i okazywała dużo uczucia. Gdybym był chory zaopiekowałaby się. Co roku myślelibyśmy gdzie tym razem pojechać na wakacje i czekali do lata. W zimie nastrojowo urządzili dom i czekali do świąt. Wzajemnie byśmy się tak nakręcali. Dużo uczucia, romantyczności i takiej dziecięcej beztroskości. Po prostu moje życie nabrałoby kolorów.

#przegryw #tfwnogf #slub #zona #zwiazki #relacje #blackpill #relacje #niebieskiepaski #rozowepaski #zycie #takaprawda #gorzkiezale #feels #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym mieć żonę. Nawet jakbym był zmęczon...

źródło: comment_1640524186o71Ur2CO8XLdHT8H2U3j1D

Pobierz
  • 30
@GalAnonimowy: problem polega na tym że wbrew pozorom kobiety nie są zainteresowane dawaniem 50/50 tylko 20/80 albo najlepiej 0/100 czyli nic. Kobiety chcą dawać 50/50 lub więcej tylko chadom a dla całej reszty nic, i do tego jeszcze zabierać. Wspaniała rzeczywistość przeciętnego faceta i otaczającej go hipergamii. Blackpillowcy mają rację bo i tak co oddadzą to nic nie wraca, a jeszcze często zostają wykorzystani zgnojeni lub wyśmiani. Dlaczego więc mają się
@GalAnonimowy: feminizm i blackpill nie są stronami tej samej monety, bo feminizm atakuje mężczyzn i chce ich kosztem zwiększać przewagę w każdym aspekcie a dorzucając obowiązki w gratisie. A od siebie całkowicie nic. Kobiety są jakie są ale nie należy ich chwalić za obecne ich bezmyślnie zachowania bo to my będziemy za to płacić chociażby w podatkach. Blackpill a po nim whitepill to jedyna sensowną drogą dla typowego faceta. I nie
@mirko_anonim: bardzo idealizujesze, miałam podobną wizję póki nie zaczęłam się spotykać z typami typu " NIE moszesz mi zabłonic patrzeć na doopy na insta " ale jak Ciebie już nie będzie to ok xD żyjemy w społeczeństwie gdzie większość faceta woli walic Niemca po kasku do obrazków niż normalna prawdziwa kobietę
I nawet nie próbuj mówić że jest inaczej bo każdy tak taka a później i tak koniec końców trzepie do
Anonim (nie OP): @Linnior88: przecież wy wolicie facetów 8+/10 a takich to jest może z 5% w populacji. Nie wiem o jakim waleniu konia ty mówisz. Nawet już zdradzacie częściej niż faceci: https://kobieta.onet.pl/zwiazek/kobiety-zdradzaja-czesciej-niz-mezczyzni-wyniki-badan-sa-bezlitosne/fqj7cgj


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91