Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może mi ktoś wytłumaczyć jak można powiedzieć, że się "wpadło" (będąc kobietą) nie stosując żadnych tabletek antykoncepcyjnych, ani tabletek po tylko używać tzw "kalendarzyka"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze (będąc facetem) nie stosować prezerwatyw, choć rynek ugina się od różnych po standardowe aż po ultra cienkie (durex invisible) by dać jak najlepsze doznania i po aż wazektomie, która jest odwracalna i jak można dalej zwalać na "wpadke"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że prezerwatywy istnieją już za czasów starożytnego egiptu, a dzisiaj żyjemy w czasach kiedy temat antykoncepcji się mocno rozwinął i można rzec, że chroni przed ciążą w 100% jeśli poddałeś się wazektomii, a użyjesz prezerwatywy, to jesteś chroniony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

#pytanie #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #ciaza #uprawiajzwykopem #wychowujjakswoje #leczsiezwykopem #prezerwatywy #wazektomia #zabieg #szpital #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 62
@smk666: Szansa na trafienie więcej niż 100zł jest dużo mniejsza. 3-jka w lotto to 24zł z prawdopodobieństwem trafienia 1,77%. Szanse na to, że z losowego seksu będzie dziecko myślę, że oscylują pomiędzy 2-10%. Trzeba brać pod uwagę to, że szansa na to, że partnerce się chce wzrasta w okresie płodnym. Mi spłodzenie córeczki zajęło ok. 2 miesięcy od decyzji do zapłodnienia :)
@mirko_anonim: @drogba90 Ja z moją byłą przez rok wyjmowałem po prostu #!$%@? przed finiszem i spuszczałem się na zewnątrz, zero antykoncepcji i szczęśliwie nie mamy dzieci. Płaciłbym alimenty teraz albo był z nią dalej i #!$%@?ł na roszczeniową księżniczkę i bachora xd

Ona nie chciał tabletek (bo szkodliwe dla zdrowia), ja nie chciałem gumy (bo nie lubie), to finalnie robiliśmy to bez żadnego zabezpieczenia
@mirko_anonim: Antykoncepcja hormonalna sprawia że kobiety się robią grube, trzymają wodę w organizmie i ogólnie zmieniają kształt. Nie wszystkie oczywiście, bo jeśli się regularnie uprawia sport i trzyma diety to nadal można ładnie wyglądać. Ale większość różowych to leniwe krowy, które wolą zamówić żarcie z Maka i włączyć Netflixa i tyle. Nie każdy facet lubi gumki, ja na przykład wolę bez bo guma redukuje uczucia. Zostaje kalendarzyk i tyle. Ale tu
(oboje jesteśmy przebadani, zdrowi i sprawni)


@smk666:

Bo macie za dużą presję.
<Dowód anegdotyczny mode on>
Znałem taką parę co od razu po ślubie presja na dziecko. Rodzice, dziadkowie i cała rodzina cisnęła i pytała co 5 minut czy to już. Po kilku latach prób, badań jakichś zabiegów ogłosili wszem i wobec, że się nie da. Kilka miesięcy później babka była w ciąży. Wszystko przebiegło bez komplikacji, dziecko zdrowe.
<Dowód anegdotyczny
Bo macie za dużą presję.


@Jin:
A to, to na pewno. Kupujemy dom w innej części kraju (nie mogliśmy tego odłożyć, bo po 2 latach szukania w trzech województwach trafił się jedyny, który nam pasuje i mieści się w budżecie) i jednym z kryteriów wyprowadzki na stałe jest L4/macierzyński różowej, ja pracuję zdalnie. Owszem, mogłaby najpierw zmienić pracę, nawet "czeka" na nią stanowisko na dość niszowej posadzie związanej z wykształceniem ale
@jiddlo: Czytałem, to, że mogą wystąpić, nie znaczy, że wystąpią na 100% z resztą z tego co wiem podczas terapii hormonalnej wykonuje się badania kontrolne, czy nie zaszły żadne negatywne zmiany w organizmie. Z wagą to też nie jest tak, że nie jesz, a sama rośnie, bo bez dostarczania większej ilości kalorii nie ma szans, że przytyjesz tu jest tak samo jak z niektórymi lekami psychiatrycznymi, można przybrać na wadze, ale
@smk666:

Nie chcę Wam doradzać, żebyście byli #!$%@? wobec nowego pracodawcy, więc najprościej będzie zrezygnować tymczasowo z presji na dom. Dziecku będzie obojętne przez pierwsze 3 lata, czyli od teraz macie spokojne 4 lata, żeby to ogarnąć (w 4 lata dużo może się w Waszej sytuacji zmienić na plus).

Takich znajomych też mam. Starali się dopiero kilka miesięcy ale nie szło bo zalatani w pracy i szukali działki pod budowę i
Może mi ktoś wytłumaczyć jak można powiedzieć, że się "wpadło" (będąc kobietą) nie stosując żadnych tabletek antykoncepcyjnych, ani tabletek po tylko używać tzw "kalendarzyka"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze (będąc facetem) nie stosować prezerwatyw, choć rynek ugina się od różnych po standardowe aż po ultra cienkie (durex invisible) by dać jak najlepsze doznania i po aż wazektomie, która jest odwracalna i jak można dalej zwalać na "wpadke"?
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ale używali rzeczywiście "kalendarzyka" (czyli patrzyli na to, który dzień po miesiączce) czy może np. metody objawowo-termicznej, która przestrzegana wg zasad ma skuteczność podobną do prezerwatywy?

My stosowaliśmy długo metody termicznej z komputerem cyklu i nie było niespodzianki. Takie metody, jeśli prawidłowo stosowane, mają wysoką skuteczność. Piszę, bo wiele osób myli te metody z kalendarzykiem a nie warto szerzyć dezinformacji.

@smk666: podobno lepiej jest to robic co 2-3 dni a nie codziennie. Masz więcej żołnierzy naraz, wyższy poziom testosteronu i oni żyją na misji co najmniej 3 dni.

@mirko_anonim Jest milion wyjaśnień, popiersze i przedeszystki seks służy do zapłodnienia i absolutna większość ludzi ma fetysze w tym kierunku. Badzo duzo kobiet podnieca np. Sperma i w ręcz naganiają samca żeby ja poczuć, inne podnieca ryzyko, doznania w gumkach są mniejsze. Gumki
@Glikol_Propylenowy: po pierwsze, przyjmowanie czystych hormonów może zaburzyć naturalne ścieżki ich wytwarzania. Po drugie badania podczas przyjmowania anty ograniczają się często do prób wątrobowych i ew markerów krzepnięcia - nie pokażą problemów z hormonami, które pojawiają się po odstawieniu. Po trzecie problem z łaknieniem to też jest problem hormonalny i nie jest to wcale łatwe w ogarnięciu - przeżyłam to i chodzenie głodnym 24/7 jest mega słabe. To nie tak, że
Szczególnie, że szanse na ciążę po jednorazowym "incydencie" są porównywalne z trafieniem > 100 zł w zdrapce lotto. Z żoną próbujemy już ósmy miesiąc, praktykując przez 10 dni w miesiącu w okolicach dni płodnych codzienne zalewanie formy i nic (oboje jesteśmy przebadani, zdrowi i sprawni).


@smk666: Żona pewnie po 30, co? Właśnie odkrywasz że pociąg do młodych kobiet to nie jest kwestia sentymentów tylko biologiczna. Kobieta po 30 roku życia zaczyna