Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Może mi ktoś wytłumaczyć jak można powiedzieć, że się "wpadło" (będąc kobietą) nie stosując żadnych tabletek antykoncepcyjnych, ani tabletek po tylko używać tzw "kalendarzyka"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jeszcze (będąc facetem) nie stosować prezerwatyw, choć rynek ugina się od różnych po standardowe aż po ultra cienkie (durex invisible) by dać jak najlepsze doznania i po aż wazektomie, która jest odwracalna i jak można dalej zwalać na "wpadke"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) dodam, że prezerwatywy istnieją już za czasów starożytnego egiptu, a dzisiaj żyjemy w czasach kiedy temat antykoncepcji się mocno rozwinął i można rzec, że chroni przed ciążą w 100% jeśli poddałeś się wazektomii, a użyjesz prezerwatywy, to jesteś chroniony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową

#pytanie #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #ciaza #uprawiajzwykopem #wychowujjakswoje #leczsiezwykopem #prezerwatywy #wazektomia #zabieg #szpital #polska



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 62
  • Odpowiedz
Ulegliście propagandzie czekania na dzieci aż rozwinie się kariera zamiast zrobić dzieci w okienku płodnosciowym partnerki


@PfefferWerfer:
No ciężko by było wcześniej jak my się poznaliśmy niecałe 3 lata temu. Całe szczęście (teraz, po fakcie) moja pierwsza żona nie chciała dzieci wcale bo bym jeszcze alimenty bulił a z kolei były mojej obecnej był chyba kryptogejem i do łóżka się nie garnął. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@smk666: No to widzisz jak się dobraliscie, oboje po przejściach i zagrożeni bezdzietną starością. Nie zmienia to jednak faktu, że twoja partnerka nie odmłodzi się nagle o 15 lat żeby odzyskać płodność którą marnowała z kryptogejem. Jesteście w kategorii bardzo późnego poczęcia i szanse są słabe, gdybyś ją 10 lat temu pukał dokładnie tak samo jak dziś to robisz to zaszłaby wtedy bez żadnego problemu.
  • Odpowiedz
jak nie śledzą, to szansa spada do ~5% bo to tylko 5 dni z całego miesiąca)


@smk666: co? Brzmi tak jakby caly okres trwał 100 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak naprawdę, komorka jajowa jest gotowa do zaplodnienia przez kilka godzin, ale plemniki mogą przetrwać 2-3 dni w śluzie.
  • Odpowiedz
co? Brzmi tak jakby caly okres trwał 100 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NieBendePrasowac:
18% 28-dniowego cyklu to czas płodny (plemniki "żyją" max do 5 dni), szanse na zapłodnienie i prawidłowe zagnieżdżenie zarodka przy założeniu optymalnych warunków (obecność żywych plemników w momencie owulacji) to 25-30% u młodych ludzi. Tak więc przy założeniu losowego dnia mamy prawdopodobieństwo, że wystąpią obydwa te zdarzenia jednocześnie równe 0,18 * 0,3 =
  • Odpowiedz
Elita internetu nie zauważyła że dzietność spada na łeb na szyję? Czyli jednak "wpadek" jest zdecydowanie mniej? Chyba ciężko zjechać z nimi do 0, zawsze się jakaś zdarzy, a potem takie osoby są najgłośniejsze. A o tym, że zdarzają się ludzie nieodpowiedzialni chyba nie musimy dyskutować? Zwłaszcza kiedy sytuacja "sprzyjająca poczęciu" się nadarza, a nie wszystkim musi się to często zdarzać ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Szczególnie, że szanse na ciążę po jednorazowym "incydencie" są porównywalne z trafieniem > 100 zł w zdrapce lotto. Z żoną próbujemy już ósmy miesiąc, praktykując przez 10 dni w miesiącu w okolicach dni płodnych codzienne zalewanie formy i nic (oboje jesteśmy przebadani, zdrowi i


@smk666: psycha ma spore znaczenie. Macie parcie i ciśnienie a to może utrudniać zajście. U nas stwierdziliśmy że #!$%@? tam najwyżej nie będzie i po pierwszym seksie
  • Odpowiedz
@smk666: bardzo możliwe, że stres Was blokuje :) skoro tylko i wyłącznie w dni płodne to zakładam, że mocno za każdym razem wyczekujecie tych dwóch kresek... Przerabiałam to u siebie, zmiana podejścia na "co będzie to będzie" bardzo pomogła

Najlepiej odpuścić sprawdzanie dni płodnych skoro wiecie, że owulacja zachodzi. I po prostu robić to regularnie ;)
  • Odpowiedz
@Jin:
https://wykop.pl/wpis/71254201/mozna-miec-jednoczesnie-uop-i-b2b-samozatrudnienie

miałbyś może możliwość znać się z nim na tyle żeby tam go podpytać trochę jak on to sobie ogarnął, albo może jakoś skontaktować jak czasem też ma konto tutaj? Ogólnie chodzi mi o to jak to sobie podatkowo ułożyć czy spółka czy jego potem czy trzeba się z tym kitrac żeby nikt nie wykrył czy jak nie wpływa to na pracę to nie ma problemu? Ogólnie działa to na
  • Odpowiedz
  • 0
@smk666 u mnie jak sie staralismy dwa lata o dziecko zona byla podlamana, wkoncu jak poszlem na badanie nasienia i przyszlo mi ona na maila, zle je odczytalismy i wyszlo ze to moja wina, umowilem sie do androloga na wizyte i do miesiaca zona zaszla... wiec to prawda ze jesli babeczka sobie wbije do glowy ze to jej wina albo bedzie sie stresowac to sie przyblokuje i uja z ciąży... mamy juz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @MajsterOfWihajster Może Ty ze swoją wiedzą o antykoncepcji jesteą w dupie, bo oczywiście, że wazektomia zapobiega ciąży na 100%. Wazektomia polega na podciągnięciu nasieniowodów, zabieg jest odwracalny, ale istnieje ryzyko, że mogą wystąpić komplikacje po odwróceniu wazektomii dlatego zalecane jest przed wazektomią oddać swoje nasienie do banku spermy, ale co do płodności masz racje, że z wiekiem jest ona gorsza dlatego czas na dziecko jest od 18
  • Odpowiedz