Wpis z mikrobloga

Parówki dedykowane dla mikrokoksów xD Trochę mnie rozśmieszyło, bo teraz protein to słowo klucz na każdym produkcie, który ma trochę białka w składzie, ale w sumie produkt nie jest tragiczny w porównaniu do inny parówek. Chociaż oczywiście tłuszczu nadal sporo. Ale jak ktoś akurat ma ochotę na hot doga to chyba lepiej z takiej parówy zrobić sobie w domu niż z Żabki jeść.

#mikrokoksy #silownia
MXkeys - Parówki dedykowane dla mikrokoksów xD Trochę mnie rozśmieszyło, bo teraz pro...

źródło: proteinowe paruwy

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: w sumie racja pod względem makro, miałem na myśli bardziej, że nie ma jakiś konserwantów, chociaż w sumie Pikok Pure podobny skład (może w sumie to ten sam produkt xd)
  • Odpowiedz
@MXkeys: jak już jeść parówki to już lepiej kupować z kurczaka/indyka, dużo mniej fatu niż z szynki, te najlepsze mają z reguły ~180kcal/100g i białko w okolicach 17g/100g, o dziwo najlepsze na rynku pod tym względem są biedronkowe i lidlowe i mają też dobre składy, kiedyś jeszcze zajebiste były od tarczyńskiego do nagle coś zmienili że przybyło fatu i smak się zmienił na gorsze

a już w ogóle jak chcesz sobie
  • Odpowiedz
czyli 76,4% monohydratu kreatyny w KREATYNA 100%


@programista15cm: Monohydrat kreatyny to nie jest czysta kreatyna, to jest jej forma, która zawiera średnio 85-90% w zależności od pochodzenia surowca. A dwa to często producenci dodają jakiś składnik smakowy, więc dlatego w 5g produktu wychodzi właśnie 4g lub mnie czystej kreatyny.
  • Odpowiedz
Monohydrat kreatyny to nie jest czysta kreatyna, to jest jej forma, która zawiera średnio 85-90% w zależności od pochodzenia surowca. A dwa to często producenci dodają jakiś składnik smakowy, więc dlatego w 5g produktu wychodzi właśnie 4g lub mnie czystej kreatyny.


@Poemat: chciales zablysnac to trzeba bylo sie brokatem posypac. Umiesz ulozyc proprocje molowe monohydratu i kreatyny?

zawiera średnio 85-90% w zależności od pochodzenia surowc

Czy tak #!$%@? dla #!$%@? bez
  • Odpowiedz