Wpis z mikrobloga

via Android
  • 2
@Zgrywajac_twardziela właśnie jakby to był śmieszek to bym zrozumiał, ale chłop sam w to wierzy xD miałem okazję z nim kilka razy rozmawiać i on chyba po prostu jest chory.
Ale i tak się znajdują klienci na jego cuda xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 54
@Zgrywajac_twardziela jak się zapoznałem z jego kanałami na YouTube, stwierdziłem że to performance i mu pogratulowałem, że tyle lat to ciągnie z kamienną twarzą. Na to mi odpowiedział, że on tak na serio. Chłop twierdzi, że jego pies jest audiofilem a on sam będzie żył 1000 lat xD i on w to wierzy.

Powiedział mi też, że był na audio video show w Warszawie, po czym wysłał mi film jak chodzi po
  • Odpowiedz
  • 4
@Zgrywajac_twardziela: tylko że on jest po prostu chory xD
Tak zwyczajnie.

Wystarczy wejść na jego kanał na YT. Tu dla przykładu zerżnął moją "reklamówkę" jego produktu i zostawił fragment "tested on bats".
Roszp - @Zgrywajac_twardziela: tylko że on jest po prostu chory xD
Tak zwyczajnie.

W...
  • Odpowiedz
@Roszp: czy mi sie wydaje czy jego strona spadła z rowerka? probowalem wejsc na te audiophile.rocks ale na ebay mnie przekierowywuje
  • Odpowiedz
  • 3
No kurde tu się chwali, że nauczył się klingońskiego i 38 innych języków, bo jego mózg jest tak potężny xD
Roszp - No kurde tu się chwali, że nauczył się klingońskiego i 38 innych języków, bo ...
  • Odpowiedz