Wpis z mikrobloga

- Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczciwą' konkurencję ze strony Ubera która zabiera klientów
- Organizuj prowokacje z GAP, nagłaśniaj sprawy w mediach społecznościowych
- Zgadaj się z innymi taksówkarzami w mieście na podniesienie opłaty początkowej z 8 do 15 zł xD
- no profit

Tak sobie złotówy obmyśliły plan walki ze zbyt tanimi uberami xD Co może pójść nie tak

#januszebiznesu #taxi #bekazpodludzi #transport #uber #taxizlotowa
ATAT-2 - - Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczci...

źródło: Screenshot 2023-05-08 at 13.11.52

Pobierz
  • 159
@wezsepigulke: szkoda że nie zrozumiałeś, ale dokładnie to co znowu potwierdziłes miałem na myśli. Na szczęście młodsze pokolenie ma już więcej oleju w głowie i niejednokrotnie jechałem uberem taksówką, w sensie że taksówkarz używał również ubera żeby nie stać jak jeleń, a zarabiać, chociaż pewnie uświadomisz mnie że był to pasterz z Afganistanu a licencja taksi fejkowa bo przecież się nie opłaca świadczyć usługi w ludzkich cenach za to 15 PLN
@ATAT-2
Pamiętam jak chciałem przejechać z jednego miasta do drugiego odległość 30km, 30min drogi. Miasto gdzie nie było ubers pytam się taxi za ile mnie tam zawiezie to krzyknął 120 albo 140zl (nie pamiętam dokładnie to był 2018 rok) spytałem czemu tak dużo to powoedzial ze on jeszcze musi tu wrócić...
@ATAT-2 ehh mordzia na uberze auto smiga 24h, czesto wiezie Cie kierowca bez licencji lub zupelnie inny niz ze zdjęcia. W normalnych taxach wszystko jest przez dyspozytora i jest bezpieczniej co i wieksza kase generuje. Uber tak dziala zeby zamortyzować leasing auta i jak sie przyjzysz to te #!$%@? fabie maja powlaczane kontrolki bo maja w nie #!$%@? co jest niebezpieczne. Korporacja omija rozne przepisy etc. I jak normalnie chlop na taxie
@wezsepigulke szkoda twojego ryja żebyś sobie strzępił, op i wykopki plusujące go w swoich oczach są królami życia i przedsiębiorczości bo się nie dają naciągać złym zlotówom. jeszcze se będzie podniecał że jest tytanem intelektu i cię zaorał, bo bolt jest legalny a on jest pan wielki, klient z 2 dychami w portfelu i co ty mu będziesz gadał.
a taksówkarz który legalnie płaci wszystkie składki i podatki, który w dobie inflacji
@wezsepigulke: co ty gościu tam #!$%@? pod nosem, teraz taksówkarze z większych miast #!$%@?ą na uberku żeby lepiej zarabiać. Wpierw mieli pretensje złotówy do uberkow I Boltow a teraz sami hipokryci zapierdzielają na popularnych apkach swoimi oznakowanymi autkami - freenow, bolt, uber. Po drugie to nic nie mają do gadania, mają jeździć pod firmę która im ogarnia kursy i tyle. Mamy wybór i zawsze ludzie będą wybierać coś co jest tanio
@ATAT-2: różnica taka, że zwykłe taxi ma ubezpieczenie. Więc do dzwona (którego Ci NIE życzę - żeby nie było( ͡° ͜ʖ ͡°)) jest spoko, po grubym dzwonie już niekoniecznie ponieważ ubezpieczenia większości takowych przewoźników Cię nie obejmują.

A dwa przykład Wwa (fanpage: miejski reporter + ten nieszczęsny GAP) - non stop są kolizje/wypadki z pastuchami z afgańskich stepów. I wiadomo kolizje się zdarzają, szkoda tylko, że są
@ATAT-2 i tak wychodzi taniej niż Uber z hehe wyższymi stawkami, które są zawsze od 8 do 10 i od 16 do 18. Mam do roboty 8km. Czasami potrzebuje zostawić auto w domu i zamawiam... No właśnie, Uber potrafi kosztować od 50 do uwaga 70 zł za 8 #!$%@? kilometrów...

Uber to był tani, ale tak z 8 lat temu jak wchodził do Polski. Teraz się rozpanoszyli i ceny mają większe niż
@ATAT-2 nie korzystasz z pełni legalnego przewoźnika tylko jesteś tego nieświadomy. Ci świadomi przeciw temu protestują. Czego nie rozumiesz?


@wezsepigulke: tak #!$%@?, i ten nielegalny przewoźnik już z 8 LAT chyba funkcjonuje tak sobie NIELEGALNIE na rynku. Seems legit xD

@ATAT-2 ja będę kupował na Allegro ukradzione tobie przedmioty. W końcu zakupy na Allegro są legalne. Żelazna logika wyk0pków xD


@wezsepigulke: To pokaż na allegro sprzedawcę który od 8 lat