Wpis z mikrobloga

- Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczciwą' konkurencję ze strony Ubera która zabiera klientów
- Organizuj prowokacje z GAP, nagłaśniaj sprawy w mediach społecznościowych
- Zgadaj się z innymi taksówkarzami w mieście na podniesienie opłaty początkowej z 8 do 15 zł xD
- no profit

Tak sobie złotówy obmyśliły plan walki ze zbyt tanimi uberami xD Co może pójść nie tak

#januszebiznesu #taxi #bekazpodludzi #transport #uber #taxizlotowa
ATAT-2 - - Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczci...

źródło: Screenshot 2023-05-08 at 13.11.52

Pobierz
  • 159
  • 121
nie wołaj mnie już bo nie masz bladego pojęcia jak to działa a ja nie mam czasu na wykłady


@wezsepigulke: xD
Idealny fikolek że strony kogoś kto daje od czapy porównania, nie potrafi odpisać na proste pytania ani sensownie dyskutować.

Zdardze co sekret - nikt nie zmusza cię do komentowania jak nie masz nic mądrego do napisania. Nawet po tym jak cię 'zawołam'

Ale strzelam że masz za dużo czasu stojąc
@ATAT-2: no wiadomo, że tylko uber/bolt itp. od lat nie wsiadłem do taksówki, nie znam nikogo kto chcąc sie przedostać z miejsca A do B mówi ''wezme taksówke'' xD każdy korzysta z ubera, a złotówy niech sie wypchają, przez lata kręcili z taryfikatorem, paragonami, impulsami i innymi gównami a teraz sie obudzili, że ludzie wola ubera z apki zawołac za uczciową cene. Jak im nie pasuje to niech sie przesiąda na
  • 40
@artiom143: Zmienić praacę albo sie dostosować.

Bo przecież każdy w XXI wieku chce dzwonić na dyspozytornie, tłumaczyć babce gdzie potrzebuje taxi (będąc np w obcym mieście) po czym za 10 minut otrzymać telefon, że jednak nikt nie przyjedzie bo nie ma wolnych aut.

Przez ostatnie 5 lat 2 razy korzystałem z usług taxi (raz za namową znajomego, raz bo chciałem dać szanse mając akurat obok). NIGDY WIĘCEJ
Cwaniaki, krętacze i 'leśne
@ATAT-2: zawsze biore ubera albo bolta, zależne który tańszy i #!$%@? mnie obchodzą janusze w wypierdzianych 40 letnich mercedesach bo i tak pojade z punktu a do punktu b tańszą opcją bo jestem biedny xD jak raz w miesiącu gdzies pojade to jest święto, żeby nie było ze mowie ze jestem biedny a rozbijam się uberami po stolycy.
tak, pewnie siedział pasterz z Azerbejdżanu prwcujacy na czarno a licencja jest kij wie na kogo, co jest w całości nielegalne i wychodzi przy każdych masowych kontrolach tych samochodów. I ten kierowca pewnie zarabia poniżej naszej minimalnej. To jest tak ogólnie dumpingowa i nieuczciwa konkurencja.


@wezsepigulke: Jak już mówimy o nieuczciwej konkurencji, to zacząć należy od tego, że pierwszą i podstawową formą "nieuczciwości" są bariery migracyjne, płace minimalne itd.

Kim jesteś,
@TheSilentEnigma nie jeżdżę na taxi po pierwsze, a po drugie możesz sobie zawierać umowę z kim chcesz pod warunkiem że działa w pełni legalnie i spełnia wszystkie wymagania stawiane takim usługom. Inaczej nie jest to uczciwa konkurencja i jakiegokolwiek fikoła nie zrobisz to nic nie zmieni w tym temacie.
Niech kierowcy Ubera zaczną jeździć w pełni legalnie to będzie jakiś temat do dyskusji.


@wezsepigulke: niech taksówkarze przestaną okradać klientów choćby w sposób przestawiony przez OPa to może ktoś zacznie traktować was jak ludzi a nie złodziei, w uberze nigdy nie miałem problemu z fakturą, u taksówkarza przeważnie kończy się to kłótnia oraz wyjaśnianiem sprawy przez jego korporacje, albo nie daj Boże korzystaj z przejazdu służbowego po zryczałtowanej stawce to nasluchasz
Teraz jest coś takiego jak paragon z nipem i to max co mają obowiązek ci dać.


@wezsepigulke: no typowy taksiarz xD
Jego zasranym obowiązkiem jest wystawienie faktury, każda korporacja mi to potwierdziła, tylko leniom się po prostu nie chce i wolą wtedy wyzywać klientów od złodziei i że "dupę się im zawraca #!$%@?"

Przynajmniej na jakieś drobne kwoty.


@wezsepigulke: nigdzie nie pisałem o "drobnych kwotach" więc trzymaj się faktów a