Wpis z mikrobloga

- Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczciwą' konkurencję ze strony Ubera która zabiera klientów
- Organizuj prowokacje z GAP, nagłaśniaj sprawy w mediach społecznościowych
- Zgadaj się z innymi taksówkarzami w mieście na podniesienie opłaty początkowej z 8 do 15 zł xD
- no profit

Tak sobie złotówy obmyśliły plan walki ze zbyt tanimi uberami xD Co może pójść nie tak

#januszebiznesu #taxi #bekazpodludzi #transport #uber #taxizlotowa
Pobierz ATAT-2 - - Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczci...
źródło: Screenshot 2023-05-08 at 13.11.52
  • 159
korporacje również mają swoje aplikacje


@krucjan: super. Które, bo ja nie mam pojęcia? I zapewne większość ludzi podobnie

Może mam poszukać apki Ele i się zarejestrować a jak nie znajdzie przejazdu to spróbować globa? A potem sawe bo akurat w globie pusto? A potem kolejnego? Widzisz problem?

oczywiście ja wiem, że ty masz TYLE historii,


@krucjan: nie, nie mam TYLE historii tylko mam jakieś dwie z ostatnich pół roku z
ilość Ukraińców przyjeżdżających do Polski dąży do nieskończoności więc tak jeżdżą za darmo pojeździ miesiąc i wróci sobie na budowę. Albo zarobi 2000z


@wezsepigulke: czasy Ukraińców pracujących za darmo skończyły się jakieś 10 lat temu
@wezsepigulke: Nawet jeśli uber jest tylko przewoźnikiem to co z tego? XD

Co mnie obchodzi kto mnie wozi? Ważne zeby miał prawko i tyle mi wystarczy. Samochody mają oc, wiec w przypadku jakiegoś wypadku dostaje kasę z ubezpieczalni i mam w dupie kierowcę ;)
@Kryspin013 ilość idiotów ekonomicznych jest ogromna, ty to też potwierdzasz


@wezsepigulke: super zwyzywałeś mnie a nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytania. To może wytłumacz czemu jestem idiotą ekonomicznym?

Na razie nie potrafiłeś wyjaśnić jakim cudem uber i inny car sharing działa #!$%@? 8 lat na rynku nielegalnie.

Nie potrafiłeś też odpowiedzieć na swój własny zajebisty przykład z sprzedażą kradzionych przedmiotów na allegro.
@wezsepigulke: To jest wykop, próbujesz racjonalnie rozmawiać z osobami o mentalności nastolatka.
Dla nich jest ważne to, że teraz płacą mało.
Taki @ATAT-2 czy inni mu przyklaskujacy nigdy nie zrozumie pojęcia dumpingu cen który jest robiony kosztem nielegalnych pracowników bez umów.
To się już kończy tym, że zwykłe taxi pada a gdy trzeba zamówić ubera w święta czy po większej imprezie to mnożniki idą tak do góry, że płaci się dwukrotność
@Kryspin013 Uber działa legalnie. Umiesz czytać?


Cytaty twoich wypowiedzi dzbanie:

@ATAT-2 nie korzystasz z pełni legalnego przewoźnika tylko jesteś tego nieświadomy. Ci świadomi przeciw temu protestują. Czego nie rozumiesz?

@ATAT-2 Czemu mam kupować legalnie rower w sklepie skoro mogę kupić połowę tańszy ukradziony z twojej piwnicy? Niech kierowcy Ubera zaczną jeździć w pełni legalnie to będzie jakiś temat do dyskusji.


Masz udar jakiś czy co?

I co z tym zajebistym przykładem z
@m0rgi śmieszy mnie że dla kogos 40zł, czyli jakies7eur za wynajęcie Na pół godzinygościa że sprzętem za kilkadziesiąt tysięcy zużywającym się i zużywającym paliwo, to jest dużo xd. Nie wiem czy gdzieś w cywilizowanej Europie ktoś robi to taniej. Polak Polakowi Polakiem.
Taki @ATAT-2 czy inni mu przyklaskujacy nigdy nie zrozumie pojęcia dumpingu


@m0rgi: a ty przeczytaj że zrozumieniem co ja pisze. Nie jestem w stanie wspierać taxi póki ich poziom usług nie zmienił się od PRLu, mają w dupie klientów i traktują ich jak zło konieczne. Wolę jus płacić Ukraińcowi dwa razy mniej za taki sam poziom i średnio mnie obchodzi czy Pan złotowa będzie pokrzywdzony
@wezsepigulke: To jest wykop, próbujesz racjonalnie rozmawiać z osobami o mentalności nastolatka.


@m0rgi: "racjonalnie", gościu sam sobie zaprzecza pisząc, że uber nie działa legalnie a potem udając że nic takiego nie pisał. A jako dowód że uber działa nielegalnie podaje przykład z sprzedażą kradzionych rzeczy na allegro. Na pytanie jakim cudem uber działa ponad 8 lat nielegalnie w Polsce nie potrafi odpowiedzieć.

No ale wiadomo, to wszyscy inni się mylą,
@Kryspin013 Uber nie jest przewoźnikiem, czaisz to?


@wezsepigulke: Tak przyznałem ci rację. Ale nie zmieniaj tematu, zapytałem cię o konkretne rzeczy na które nie potrafisz odpowiedzieć a potem sam sobie zaprzeczasz bo raz dla ciebie uber jest nielegalny a innym razem gdy ktoś pyta o konkrety to piszesz, że legalny i "ty nie umiesz czytać". Odpowiedz mi na pytania które ci wyżej zadałem.