Wpis z mikrobloga

- Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczciwą' konkurencję ze strony Ubera która zabiera klientów
- Organizuj prowokacje z GAP, nagłaśniaj sprawy w mediach społecznościowych
- Zgadaj się z innymi taksówkarzami w mieście na podniesienie opłaty początkowej z 8 do 15 zł xD
- no profit

Tak sobie złotówy obmyśliły plan walki ze zbyt tanimi uberami xD Co może pójść nie tak

#januszebiznesu #taxi #bekazpodludzi #transport #uber #taxizlotowa
ATAT-2 - - Bądź taksiarzem w dużym mieście powiatowym
- Płacz i narzekaj na 'nieuczci...

źródło: Screenshot 2023-05-08 at 13.11.52

Pobierz
  • 159
  • 158
@wezsepigulke: Nie bardzo rozumiem. Ostatnio wsiadałem w Ubera pod lotniskiem z oznakowanego postoju (zaraz obok taksówkowego). Chcesz mi powiedzieć, że został postawiony tam nielegalnie?

Bo to by wynikało z twojego porównania

EDIT: Poświęciłem chwile na googlowanie i z wyników wyszukiwań wychodzi, że Uber jeździ legalnie i ma homologacje na wirtualne kasy fiskalne.
  • 136
@wezsepigulke: Fajnie, ale powtarzam - ja jako konsument korzystam z legalnie dostępnej opcji.

Idąc Twoi tokiem rozumowania przed wsiądnięciem w Ele taxi na lotnisku Chopina powinienem najpierw prześwietlić firmę i kierowce, który siedzi w aucie, i zakładać że korporacja jest lewa a typ ma sfałszowane dokumenty? Czy jednak wsiąść w to co jest oficjalnie oferowane i jechać?
  • 93
@wezsepigulke: ale w którym miejscu ja pytam o taksówkę? Mnie, jako klienta, to nie obchodzi i robi mi małą różnicę.

Odniesiesz się do tego o co pytałem wczesniej?

No to ponawiam więc pytanie - skoro Uber jest oficjalnie legalny w Polsce, ma kasy, może stać pod lotniskiem to mam jednak zakładać, że są tam kierowcy jeżdżący na lewo i bojkotować cała firmę na podstawie jakiś newsów i doniesień z wykopa?
@ATAT-2 czy ja ci każe cokolwiek bojkotować? o co ci chodzi?

Uber jest legalny, ale tylko POŚREDNIK. UBER CIE NIGDY NICZYM NIE WOZI. Czy inny bolt. Nawet nie wiesz o czym piszesz.

Przewoźnicy są zazwyczaj nielegalni. Przeciw nim protestują legalni przewoźnicy.
  • 81
@wezsepigulke: Mhm czyli się nie odniesiesz do prosto zadanego pytania, za to wolisz się 'striggerować' i pisać o czymś innym/

Cóż, chyba wciąż nie zrozumiałeś (albo udajesz że nie rozumiesz) sensu moich wypowiedzi.

Napiszę więc wprost - ludzie korzystają z tańszych, wygodniejszych i rozwiązań, często na wyższym poziomie, niż oferowanych przez taxi. Rozwiązań, które są legalnie dostępne czy to na lotniskach czy to w przestrzeni publicznej.

Nie moja w tym głowa
  • 110
Żelazna logika wyk0pków xD


@wezsepigulke: Logiki to jak narazie brakuje w Twoich, kolejnych już, nietrafionych porównaniach.

To może weźmy znowu na przykład moją ostatnią podróż z lotniska chopina gdzie wsiadłem na legalnym postoju w oznaczonego Ubera (i w dodatku kierowanego przez polaka)

Wytłumacz i prostymi słowami jak to, co zrobiłem, ma się do świadomego paserstwa (które już przytaczasz po raz drugi) bo jakoś wciąż nie mogę tego pojąć.
@ATAT-2 ciężki jesteś

to jest super analogiczna sytuacja do kupowania kradzionych rzeczy na allegro. Może i nawet nieświadomie.

Zrozum że na lotnisku nie stał Uber. Wsiadłeś w auto Januszex Usługi Transportowe współpracujące z Uberem. A przynajmniej do auta kogoś posługującego się aplikacja zarejestrowaną na ten Januszeks.

nie wołaj mnie już bo nie masz bladego pojęcia jak to działa a ja nie mam czasu na wykłady