Wpis z mikrobloga

to się nie odpowiada dokupieniem pakietu xD

@Mruvek: ale gdzie ja tak napisałem? XDDDD
Mnie tylko rozbawił ton opa, który brzmiał jakby branie pod uwagę pracy na statku było czymś #!$%@? powszechnym, między pracą w korpo a robieniem na magazynie, lol
Tylko i aż tyle, to o pakiecie pisał @Medb
to jest niestety problem dzisiejszego internetu. Ale nie tylko odpowiedzi u użytkowników, tak jest ze wszystkim. Pytasz konkretnie o jedno pytanie to zawsze znajdzie się ktoś kto rzuci swoją racje.


@Ka4az: Bo najczęściej pytający zada jakieś specyficzne pytanie, które wydaje się jedyną opcją dla niego, a na końcu się okazuje że był całkowicie w błędzie

@karski: Możesz sprawdzić coś takiego https://lockdownprivacy.com/ stawia to lokalnego VPNa dzięki czemu może blokować ruch
@karski: zreszta zobacz jakie aplikacje zżerają internet, większość to pewnie sociale i przeglądarka i tego nie przeskoczysz zewnętrzna aplikacja. Możesz wyleczyć odświeżanie w tle dla niektórych plus korzystać z tego niskiego transferu przez jakaś operę
@janushek: patrząc na jego awatar można się domyślić xD

druga sprawa to rzucanie się zjebów z wykopu zamiast konkretne odpowiedzi. Ja już przestałem zadawać pytania bo te doprowadzają to wyrzygu lub kłótni w komentarzach.
@karski: była kiedyś taka apka od cloudflare o nazwie 1.1.1.1 która miała opcje używania VPNa który zmniejszał transfer danych - działało to tak że cloudflare u siebie kompresował co mógł i dopiero przekazywał dalej do telefonu. Nie wiem czy dużo to zmieni ale zawsze coś.