Wpis z mikrobloga

  • 2003
@Medb wziąłeś pod uwagę, że są osoby, które pracują na statku i korzystają z internetu satelitarnego, czy po prostu z samego rana musiałeś dać upust swojej wewnętrznej frustracji? Gdybym mógł sobie doładować, to bym chyba doładował, co nie? Człowiek zadaje normalne pytanie, bo nie ma jak za bardzo tego zweryfikować samodzielnie ze względu na limitowany transfer, a zawsze musi się znaleźć jakiś głupiomądry elektrodziarz.
@karski: Przeglądarka Opera na Androidzie ma opcję "Data savings", która oszczędza dane (z tego co wiem działa to tak, że najpierw pobierają stronę na swoje serwery, następnie kompresują i przesyłają do ciebie. Opóźnienie niezauważalne). Ale nie wiem, czy w ajfonowej wersji też to mają, musiałbyś sprawdzić.

Osobiście do internetu mam oddzielną kartę Aero2, z której internet jest darmowy. Jedynie captchę trzeba wpisać co godzinę. No i jest on wolny, ale do
@karski to jest niestety problem dzisiejszego internetu. Ale nie tylko odpowiedzi u użytkowników, tak jest ze wszystkim. Pytasz konkretnie o jedno pytanie to zawsze znajdzie się ktoś kto rzuci swoją racje. Próbuj zapytać jakiego iPhone wybrać to przyjdzie milion użytkowników i powie Ci, że masz wybrać Xiaomi, bo po co przepłacać.

Tak samo z samochodami, rowerami. Z jednej strony fajnie, bo ktoś wrzuca swoją pięć groszy, ale czasem wyglada to po prostu
@karski: zmień telefon następnym razem. A teraz sprawdź ustawienia Siri, spróbuj to gówno wyłączyć, bo to zużywa prawie cały internet, nawet na pakiecie. Całkowicie nie da się chyba wyłączyć, ale można ograniczyć.
Na wyjezdzie kiedyś zużyło mi cały transfer, potem się okazało że to Siri, #!$%@? wie do czego. Jest tam też tryb oszczędzania danych, choć dużo nie daje. Wyłącz też automatyczne aktualizacje aplikacji, one są w #!$%@? duże, będziesz miał